Жінка в світогляді слов’ян


У сьогоднішньому світі все більше стираються межі між чоловіком і жінкою, глибоким розумінням суті і важливості кожного в прояві на Землі. Важливості збереження священного стану, який дала природа і шлях, який обрала Душа.

Багато рівності, претензій один одному, а по суті, нікого стирання кордонів не робить щасливим, лише спричиняє глухий кут розчарування і відчаю. І заходячи в такі тупикові сценарії, важливо звернутися до мудрості наших предків, скористатися тим досвідом і знаннями, які вони нам передали.

Славний і закоханий чоловік здатний перевернути гори заради коханої жінки. Тому подивимося на жінок, адже саме вони задають тон ставлення та поваги до себе, народжують любов і наділяють радістю, ставати джерелом щастя. І один із способів пізнання жіночності, подивитися на образ жінки очима наших предків. І в своїй душі і спробувати прийняти його, як священна квітка, пробиваючись через призму власних розчарувань, досвіду і соціального тиску.

 Жінка – очима наших предків – священне джерело любові і щастя, все в ній закладено все від самого початку.

Як Земля – вона знає, що таке творіння і народження.

Як Вода – вона знає, що таке плинність і твердість, швидкість мінливості цих станів.

Як вогонь – вона знає, важливість тепла домашнього вогнища і що саме воно стає фундаментом і опорою для всієї родини, проявом Берегині Роду.

Як Повітря – вона вміє бути легкою, яка творить, безрозсудною …

І повірте, кожна зможе доповнити в цьому образі нову грань свого прояву і буде права, тому що прояви внутрішнього світу жінки нескінченні. Найцікавіше, наші предки з перших років життя навчали дівчинку – ВИЯВЛЯТЬСЯ І ТВОРИТИ.

Тому що знали, що головне закласти добре підгрунтя, а коли дівчинка усвідомить себе, як майбутню жінку, сама розкриється, немов квітка і проявить колір своїх пелюсток – і він буде унікальний!

Сьогодні світ не ідеальний і життя наших предків також було не просте, але на щастя збереглися способи розкриття свого жіночого джерела – Слов’янська гімнастика Чаруна – дуже сильна жіноча практика наших прабабусь, яка збереглася до наших днів по одній простій причині – тому що давала результати!