Майстри асоціації «Мілар»


Людмила Аржанникова

Людмила Аржаннікова

Засновник і керівник проекту Всеукраїнська езотерична асоціація “Мілар”.
Успішний підприємець, власник бізнесу.
Езотерик, практикуючий Таролог.
Партнер проекту New Communication Бізнес Зустрічі Підприємців.
Автор статей і коментарів в ділових виданнях України.
Співавтор книги “Так, я Бренд”! (або як досягти успіху в кризу.)

Читати

Ірина Бояркіна

Ірина сучасна тарологіня з глибокими знаннями і широкими поглядами в езотериці, яка працює з картами Таро та іншими оракулами. Вона доступно розкриває всю конкретну і практичну сторону Таро, без зайвої мішури.

Читати

Леся Гронська

Багаторічний досвід роботи з ляльками, тисячі виготовлених ляльок під різні завдання, участь у міжнародних проектах, і виставках. Тисячі ляльок, вирушили від Скандинавії до Австралії, від Мексики до Китаю.

Читати

Ружена Чешко

Майстер жіночої слов’янської гімнастики Чаруна, хранителька стародавніх практик і обрядів. Займається збором і відновленням слов’янських цілющих, жіночих практик і обрядів. Травниця. Працює з енергіями стихій, роду і іншими силами природи.

Читати

Світлана Калініченко

Допомагає створювати індивідуальні арома духи, які будуть вирівнювати психоемоційний стан і чарівним чином виконувати бажання. Нею створені кілька трансформаційних ігор, в тому числі Арома Гра «МАГІЯ ЕФІРНИХ КЛЮЧІВ» та «СМЕХОТЕРАПІЙКА».

Читати

Ігор Колесник

Є представником і організатором навчальних програм Майстри Дерека Уолтерса в Україні. Крім цього, регулярно запрошує до Києва авторитетних фахівців в області Фен-Шуй і китайських Передбачальних практик з курсами і семінарами, підвищуючи таким чином власну кваліфікацію та надаючи можливість українським консультантам отримувати якісні знання “на своїй території”.

Читати

Ігор Хом’яков

Доктор китайських метафізичних мистецтв.
Професійно практикує фен-шуй з 2005 року.
Викладає базові курси фен-шуй, китайської астрології бацзи, вибір дат, фізиогноміка мінсян.

Читати

Інна Потапова

Сертифікований консультант-практик III рівня і вчитель академії кольоротерапії Аура-Сома ASIACT (Великобританія).

Читати

Ірина Василенко

Талановита володарка унікального голосу, що вражає уяву своїм управлінням природним голосом, автор і виконавець пісень в стилі Етно-поп та в стилі симфонічного року. Вокалістка гурту Mysterya.

Читати

Наталя Львова

Займається вивченням нумерології з 1988 року, навчалася у відомих нумерологів пострадянського простору, в 2009 році закінчила школу духовного розвитку, нумеролог з великим досвідом проведення особистих сімейних і бізнес консультацій.

Читати

Оксана Юхимович

Майстер Таро з 2002 р.
Досвід в практиці консультування 18 років.
Знання і досвід, які вкладені в курс Таро зібрані з навчання інших і багаторічного досвіду практики в консультуванні.

Читати

Тетяна Золотухіна

Тетяна Золотухіна – Художник-Езотерик.

Читати

Вікторія Ромашова

Вважає, що Можливості людини багатогранні і безмежні і отримавши один інструмент, людина завжди хоче дізнатися більше таємниць, отримати більше можливостей, адже в даний період життя у нас немає ніяких перешкод, світ відкрив всі знання, які століттями передавалися тільки таємно, потрібно лише «протягнути руку »і отримати всю силу своїх попередніх втілень!

Читати