Майстер асоціації «Мілар»


Вікторія Ромашова


Має потомствені знання цілительства та ясновидіння, парапсихолог. З юності прагнула до пізнання себе, перший ступінь рейки отримала ще в 15 років і активно займалася практикою для себе і близьких, яка з часом переросла в бажання передавати знання людям, вчиться далі. Вважає, що кожна людина може стати чарівником для себе і своїх близьких, головне правильно «підібрати ключик» і відкрити безмежний людський потенціал.

 

Майстер Рейки з 15 річним стажем роботи, ступінь Майстра отримувала в Японії, по прямій лінії передачі від японських майстрів, успішно застосовує Рейки в повсякденному житті, зі знаннями по Ба-Цзи і астрології.

У Рунічну магію прийшла в 2012 році і зрозуміла, наскільки це універсальний інструмент, відчула на власному досвіді силу і міць Рун і досі щодня застосовує їх у повсякденному житті.

З радістю ділиться магічними знаннями з учнями, при цьому сама продовжує навчатися, щоб завжди було цікаво ділиться новими знаннями.

Вважає, що Можливості людини багатогранні і безмежні і отримавши один інструмент, людина завжди хоче дізнатися більше таємниць, отримати більше можливостей, адже в даний період життя у нас немає ніяких перешкод, світ відкрив всі знання, які століттями передавалися тільки таємно, потрібно лише «протягнути руку »і отримати всю силу своїх попередніх втілень!

Для кожної людини індивідуальний підхід, опрацьовує з кожним блоком, який заважаэ бути щасливим і успішним. Допомагає знайти шлях до особистого успіху, заглянути в себе. Допомагає прокладати комфортний шлях для людини, знаходити своє призначення, і отримати відповіді на здавалося-б нерозв’язні питання.

Події, які веде майстер