место силы у себя дома-Алтарь

Роль атрибутів у ворожінні на картах Таро


Головне в ворожінні – це точність отриманих відповідей. Чим більше Ви сконцентровані і занурені в процес ворожіння – тим точніше і об’ємніше ви отримаєте відповіді від вищих сил. Саме тому, в давнину, люди дуже серйозно ставилися до ворожіння, сприймаючи його як найважливіше священне дійство, коли в світ земний відкривається вікно, для спілкування з богами. Ворожіння знаходило риси духовної церемонії, до якої ретельно готувалися: постилися, освячували ворожільні атрибути, молилися і медитували. Проводити церемонію ворожіння міг тільки досвідчений духовної провідник, здатний прийняти і усвідомити потік інформації, що йде з самого горизонту подій. Карти Таро, існуючі з часів глибокої давнини, також вимагають до себе шанобливого ставлення, будучи частиною найбільшої духовної спадщини світових ворожільних традицій. Якщо ви поставитеся до ворожіння на Таро, як до сакральної церемонії, вищі сили багаторазово винагородять вас одкровеннями і підказками, духовними настановами та порадами.

Що ж таке церемонія ворожіння? Це ряд дій, спрямованих на встановлення стійкого зв’язку з вищими силами для отримання відповідей. Обов’язкові атрибути в церемонії ворожінні на Таро:

 1. Колода Таро
 2. Скатертина
 3. Свічка з свічником
 4. Куріння і пахощі
 5. Кристал каменю
 6. Шкатулка для підношень або пожертвувань

Отже, поговоримо про колоди. Для церемонії ворожіння необхідно виділити відповідну колоду, яку Ви назвете як церемоніальну. Колоду необхідно зарядити в середу на світлі Сонця і Місяця, в колі чотирьох стихій, в помаранчевому мішечку, коли зростаючий Місяць буде в повітряному знаку зодіаку.

Скатертину для церемонії ворожіння можна використовувати різних кольорів, для різних завдань.

 • Зелена скатертина – для ворожіння на матеріальні питання і любов.
 • Синя скатертина – для питань бізнесу і влади.
 • Жовта скатертина – для задач слави, творчості, здоров’я.
 • Червона скатертина – для вирішення складних питань перемоги, конкуренції, сили і сексу.
 • Фіолетова – для магічних ворожінь.
 • Біла – для духовних відповідей
 • Чорна – для глибоких аналітичних ворожінь, де необхідна робота на високих і низьких рівнях.

Скатертина необхідна, для концентрації духовної енергії в одній точці простору. Без скатертини, енергія буде просто розсіюватися.

Свічка, необхідна тільки воскова, натуральна, цільно-фарбована. Колір вибирайте аналогічно кольором обраної скатертини. Свічку використовують для активації енергії вогню в процесі ворожіння, збільшення енергії і захисту від негативу.

Куріння і пахощі можна використовувати легкі і летючі. Найуніверсальнішими пахощами для церемонії ворожіння вважається Мирру і Сандал. Вибирайте куріння натуральні, пилкові, що не на вугільній основі. Куріння використовують для входження в стан концентрації, активації духовних здібностей.

Кристал бере участь у ворожінні як підсилювач духовного потоку інформації, допомагаючи його тримати в стабільному стані. Найкращі кристали для застосування Аметист, Кварц і Гірський Кришталь. Бажано, вибирати каміння без ювелірної обробки, натуральні.

Скриньку для прийняття підношень від клієнта бажано вибрати квадратної форми, що символізує землю. Матеріал, переважно натуральне дерево або камінь. Коли в шкатулку кладуть подяку, активується енергія землі, матерії, і потік вищих сил перемикається на земний. Ворожіння з цього моменту можна вважати завершеним.

Кожен церемоніальний атрибут виконує своє завдання, і необхідний для повноцінної роботи з картами Таро. У наступній статті, ми розглянемо з Вами сам процес організації церемонії ворожіння. Користуйтеся Таро мудро, і воно винагородить Вас своїм потоком мудрості!