Нумерологія за датою народження


Нумерологія за датою народження – величезне поле для дослідження характеру людини і її життєвого шляху. Дата нашого народження – це не просто кілька цифр, що стоять в певному рядку в паспорті. Це цифри, які супроводжують нас до кінця життя і допомагають відповісти на головні питання: «Що робити далі?», «Куди рухатися?» і тому подібне.

Як розрахувати прогноз за датою народження?

Вібруюче число дня народження вважається в нумерології одним з найважливіших факторів, який впливає на особистість людини. Як і будь-яку іншу дату, його можна обчислити шляхом складання всіх цифр дня вашого народження, враховуючи день, місяць і рік. Наприклад, ви народилося 3 квітня 1996 року. Складаємо все цифри цієї дати: 0 + 3 + 0 + 4 + 1 + 9 + 9 + 6 = 32 = 3 + 2 = 5. П’ятірка – вібруюче число вашого дня народження. Як і дата народження, воно незмінно справляє впливаючі вібрації на його власника.  

Оскільки дата народження будь-якої людини зводиться до дев’яти базовим числам, тоді виходить, що власники одного і того ж вібруючого числа повинні бути схожі один на одного? Виходячи з теорії, так, але ми ж знаємо, що це не так. Справа в тому, що число дати народження розкриває в людині, риси, які вона успадкувала і які показують її здатність керувати зовнішніми обставинами. Ці риси потрібно сприймати скоріше як керівні чинники, а не панівні. Але як би там не було, нехтувати числом свого народження не потрібно, оскільки воно закладено природою, а людина, яка йде проти своїх природних здібностей, зустрічає на своєму шляху явні перешкоди. Невже той факт, що ви народилися саме в цей конкретний день, конкретний місяць і рік, чи не здається вам чимось особливим?

Розшифровка дати народження по нумерології:

«1» – це число говорить саме за себе – перший. Символ слави, могутності, власності. Людина, яка володіє цим числом, повинна і слідувати йому, не змінюючи наміченого курсу. Прогресивним шляхом вона доб’ється нових висот. Число 1 один обіцяє багато, але тільки тому, хто готовий розвиватися і ніколи не здавати позиції.  

«2» – рівновага в поведінці, діях, настрої. Володар цього числа людина тактовна, готова шукати компроміси, згладжувати кути і приходити на допомогу тим, кому вона потрібна. Так, вони добрі порадники, але, на жаль, не виконавці. Ці люди завжди знаходяться «як би між»: між світлом і темрявою, життям і смертю, добром і злом. Їм потрібно навчитися приймати обставини, якими вони є. 

«3» – гострий розум, здатність легко розвиватися і засвоювати знання. Оскільки така людина завжди шукає легких шляхів досягнення мети, то поодинці їй буває складно, навіть не дивлячись на вроджені таланти та здібності. Майбутнє її не хвилює, а життя вона звикла сприймати не так вже серйозно. Природна нетерплячість і прагнення до не скрутної діяльності можуть перешкодити їй перейти на шлях з більш високими можливостями.  

«4» – працьовитий і врівноважений. Його гасло – чесність, надійність і стійкість. Якщо у людини мети і вимоги скромні, число 4 для неї може стати і символом бідності та поразки. Але в той же час, це число дає людям міцну основу для подальшого розвитку знань і професійних навичок. 

«5» – символ натури, яка любить пригоди, незвичайні речі, ризик і ентузіазм. Ці люди люблять подорожі і скрізь відчувають себе, як вдома. Часто їх дії бувають абсолютно раптовими, з непередбаченими наслідками. У будь-якому випадку знайдуть спосіб вийти сухими з води. Вони завжди спрямовані тільки вперед і не бачать того, що під рукою. 

«6» – людина відверта, надійна і чесна. Погляди – прогресивні, але з бажанням створити собі ім’я, домогтися поваги і прихильності оточуючих, підтримувати серед друзів мир і спокій. Облич неупередженості не завжди викликає довіру і дає привід запідозрити в них нотки лицемірства.  

«7» – таємниця, знання … цю лінію протиріч можна продовжити. Властивості особистості: багата фантазія, аналітичний склад розуму, яскрава уява, поетична душа. Зазвичай з цим числом народжуються поети, художники і філософи, натхнення яких вимагає усамітнення.

«8» – бізнес, заповзятливість, безстрашність в будь-яких сферах і галузях життя. У цих людей адміністративні здібності, вміння керувати групами людей, і захоплювати їх за собою. Особливо це проявляється в політиці, на військовому терені, в діловому світі, де вони можуть бути жорстокі і нещадні.

«9» – володарі числа 9 сильні особистості, що володіють високим інтелектом і бажанням творити. Успіх їм може принести діяльність, яка пов’язана з творчістю і артистизмом. Політика, бізнес і військова справа точно не для них. Вони – великі винахідники, відкривачі нового.

Якщо ви хочете знати, яку роль числа грають в нашому житті, що обіцяє людині дата його народження, навчитися читати карту долі і складати нумерологический календар – реєструйтеся на презентацію «Можливості нумерології»! Також на зустрічі ви отримаєте невелику консультацію за датою народження.