«Нещасливі» числа в нумерології


Нумерологія – давня наука про числа. Вона розповідає, як числа, які супроводжують нас усе життя, впливають на нашу долю. Основи нумерології зародилися в VI столітті до нашої ери, розробив їх Піфагор. Один з основних принципів сучасної нумерології – зробити з багатозначних чисел однозначні. Тобто, щоб визначити своє число, потрібно скласти всі цифри в даті свого народження. У вас вийде двозначне число. Потім складові даного числа теж складаються, і виходить єдине число – від 1 до 9. Важливо знати, які числа приносять удачу і благополуччя, а які – біду. Одна з теорій Піфагора говорить, що негативні якості можуть мати найпростіші двозначні числа, які можна ділити тільки на 1 або на себе. Наприклад, 11, 13, 17, 19, 23.  

«13» – число 13 має особливий негативний відтінок, оскільки є символом безладу. Багато людей бояться цього числа, особливо, коли тринадцятий день місяця випадає на п’ятницю. Це не забобони людей, це число дійсно негативне. Наприклад, релігія вважає це число таким, оскільки на «Таємній вечері» були присутні 13 осіб, тринадцятим, з яких був зрадник Іуда. Навіть космічні агентства вірять в негатив числа 13. Причина тому – невдача корабля «Аполлон 13», який злетів тільки один раз. Що стосується п’ятниць, які випадають на 13-е або 26-е числа, то докази того, що вони мають негативне забарвлення, існують. Особливо число 26, яке є сумою попереднього. 26.01.2001 літак «Ту-154», який тримав шлях з Кемерово в Москву, був змушений здійснити екстрену посадку в Новосибірську. Тільки майстерність пілотів змогло вберегти пасажирів від вкрай болісної смерті. В цей же день в Чорному морі потонуло українське судно «Пам’ять Меркурія», а в Новій Зеландії впав приватний літак. Так само 26 січня 2001 року в Севастополі загинули мешканці будинку, в якому стався вибух побутового газу. Ще одна страшна катастрофа цього дня пов’язана з Індією і Пакистаном, де стався землетрус, який забрав більше ста тисяч чоловік.

«23» – як не дивно, але диявольським числом вважаються зловісні «три шістки», а саме число 23. З ним так само, як і з числом 13, пов’язана величезна кількість трагедій. Юлій Цезар отримав 23 смертельних поранення ножем. Рим упав 23-го серпня в 467 році. 23.01.1556 року Китай відчув на собі потужний землетрус, який погубив масу людей. 23-го травня 1618 року почалася «Тринадцятирічна війна». 23.11.1962 року у Франції з крахом впав угорський літак, загинуло двадцять осіб. У той же день через пару років в Римі літак зіткнувся з асфальтоукладачем, що призвело до смерті п’ятдесяти осіб. 23.06.1985 відбувся наймасштабніший терористичний акт в повітрі – на борту пасажирського літака терористи підірвали бомбу, що погубила більше трьохсот осіб.

«11» – всі пам’ятають наймасштабніший теракт в історії – падіння веж-близнюків у Нью-Йорку 11.09.2001 року. Нумерологи з’ясували, що в дану подію було присутнє не одне число 11. У назві міста (New York City) 11 букв. Ім’я терориста, який запланував теракт, теж складено з 11 букв. Нью-Йорк – 11 за рахунком штат Сполучених Штатів. У першому літаку, що врізався в башту, знаходилося 92 людини: 9 + 2 = 11. У другому було 65 осіб: 6 + 5 = 11. Одинадцяте число вересня є 254-м днем в році: 2 + 5 + 4 = 11. 

Виходячи з цього, важко сказати, що числа ніяк не впливають на наше життя. Ну а якщо ви хочете в цьому переконатися – реєструйтеся на презентацію «Можливості нумерології»! Якщо ви хочете знати, яку роль числа грають в нашому житті, що обіцяє людині дата її народження, навчитися читати карту долі і складати нумерологічний календар – тоді захід саме для вас. Також на зустрічі ви отримаєте невелику консультацію за датою народження.