На які питання відповідають карти Таро?


Майстерність таро-практика, багато в чому залежить від досвіду формулювання питань в ході ворожіння. Багато тарологів звикають працювати з картами Таро через стандартні розклади, на подобі «Кельтський Крес», «Дванадцять Будинків», «Вокзал на двох» або «Так-Ні». Типові розклади виявляються і правда корисні, особливо на етапі вивчення Таро, але дають частіше узагальнені відповіді, і не завжди підходять для глибинного розгляду тем. А між іншим, люди звертаються до ворожіння на Таро, по самим різним сферам життя і ситуаціям, за конкретними відповідями.

Можливості Таро просто неймовірні, і карти дають чіткі відповіді на всі сфери життя. Ось тільки базові приклади.  

Любов і відносини:

Чи вийду я заміж? Що відчуває? Що думає? Чого хоче? Чого не вистачає? Які наміри? Перспектива розвитку відносин? Що заважає відносинам? Чому виникають конфлікти? Що допоможе поліпшити відносини? Який він, як майбутній батько? Який він, як майбутній чоловік? Що мені дадуть ці відносини, в плані емоцій, благополуччя, побуту і тривалості? А якби Я, вийшла заміж за того чоловіка, а не за цього, як би склалося моє життя?

Гроші і благополуччя:

Перспектива доходу? Чи придбаю Я бажане? Чому не виходить отримати очікуваний дохід? Як зберегти і накопичити гроші? Як примножити гроші?

Кар’єра і бізнес:

Тим я займаюся? Які перспективи кар’єри і бізнесу у мене? Що мені потрібно зробити, щоб поліпшити своє становище? Чи варто міняти роботу? Яка перспектива зміни роботи? Як мені буде працювати в компанії, в плані перспектив зростання кар’єри, доходу та емоційного самопочуття? Який він, як начальник? Який буде для мене колектив? А якби я не пішов з тієї компанії, як би склалася моя кар’єра?

Сім’я і діти:

Як впливає на мене теща/свекруха? Чи народжу я дитину? Що чекає мою дитину в майбутньому? Чи щаслива моя дитина? Як мій новий чоловік вплине на мою дитину? До якої школи краще віддати її? В якому напрямку розвивати? Чому у нас з нею конфлікти? Коли вона вже з’їде від мене? Чи вийде вступити до ВНЗ? Як вона буде вчитися? Як мені вплинути на неї, щоб вивести з «поганого» кола спілкування?

Здоров’я і самопочуття:

Чому я погано себе почуваю? Які у мене є захворювання? На що варто звернути увагу в здоров’ї? Які краще ліки застосовувати? Чи правильний доктор обраний? Краще застосовувати ортодоксальну медицину або народну? Чи вилікуюсь я? Якщо не буду лікуватися, що мене чекає?

Магічний вплив:

Чи є на мені пристріт і вроки? Прокляття? Чи бажає мені хтось зла? Чи роблять на мене магію? Чи є у мене вороги? Чи стоїть на мені вінець безшлюбності? Чи є у мене родові програми, заборони? Крадники? Причина моїх проблем – магічна? Про що попереджає мене сон? До чого ці знаки?  

Духовні питання:

Ким я був в минулому житті? Яке моє духовне призначення? Йду я «своїм шляхом душі»? Чого хоче моя душа? Яка у мене карма?

Як бачите, теми найрізноманітніші, і стосуються всіх часів: минулого, теперішнього і майбутнього. Також, ви напевно помітили, що Таро здатне відповісти на питання «а якби …», і показати альтернативне майбутнє, створене при іншому виборі.

Коли ви звертаєтеся до справжнього професіоналу, Таро майстру, ви отримуєте ворожіння об’ємне і інформативне, бо майстер з досвідом здатний моментально розробити розклад під Вашу ситуацію, і врахувати саме ті питання, які важливі саме Вам.