Можливості нумерології


Наука нумерологія має давнє коріння, більш того, вона є однією з найдавніших наук. Але в той же час вона постійно перетворюється, нумерологи розширюють значення різних чисел, додаючи до вже існуючої їх розшифровки якісь сучасні нюанси. Це відбувається внаслідок того, що світ навколо нас не стоїть на місці, а постійно змінюється. Відбувається щось нове, а щось йде вже безповоротно. І стародавнє тлумачення чисел не може вже в повній мірі відобразити життя і характер сучасної людини.

Давньогрецький математик і філософ Піфагор також займався нумерологією. Історію нумерології можна розглядати окремо від минулого, сьогодення і майбутнього. Кожна подія виражена будь-яким числом або поєднанням декількох чисел. У сучасній нумерології використовуються числа, що знаходяться в числовому ряду від 1 до 9.

Тому не варто дивуватися, що майже всі тлумачення зводяться до дев’яти різних інтерпретацій. Саме ці дев’ять цифр відкривають людині доступ до джерела інформації. Багато нумерологів використовують також в своїх тлумаченнях цифру 0, так як історія, на їхню думку, починалася саме з 0, який є джерелом всього сущого.

Еволюція розшифровки чисел залежить від еволюції людства, а точніше, від конкретної епохи. Кожна епоха має свої відмінні нумерологічні особливості.

Зараз багато людей проявляють інтерес до цієї древньої науки. Знання майбутнього і здатність аналізувати завжди робили людину сильнішою. Не випадково існує приказка «Попереджений – значить озброєний». Мало хто жодного разу в житті не мріяв дізнатися хоч щось зі свого майбутнього. Як складуться стосунки з оточуючими, яку вибрати професію, здатну повністю розкрити здібності людини, на всі ці питання можуть відповісти числа.

Хочу розповісти вам як можна прорахувати своє призначення за датою народження і цю інформацію нам може дати приголомшлива, чудова наука нумерологія.

Існують дві дуже подібні науки астрологія і нумерологія, які описують долю людини, які можуть спрогнозувати, описати сильні і слабкі сторони людини, тільки різниця в тому, що для астрологічного обчислення нам потрібно знати точний час народження і обов’язково місце народження, так звана ректифікація, а для нумерологічного розрахунку досить знати тільки дату народження тобто число народження, місяць народження і рік народження і така інформація у нас завжди в доступі. Ми знаємо свою дату народження, ми знаємо дату народження наших близьких, друзів і тому ми завжди можемо прорахувати практично всіх. Кожен з нас десь там всередині знає, що нам дуже важливо знати своє призначення, тому, що, коли ти знаєш своє призначення ти знаходишся на своєму шляху як ніби, весь всесвіт тобі допомагає і це дійсно так. Ще про нумерологію кажуть, як про науку, яка зберігає енергію, чому це так?

Давайте розглянемо це на прикладі. Припустимо ми з вами народжені бути «вухом», а ми весь час з вами намагаємося бути «оком» і розуміємо, що нам десь в світі пояснили, як круто бути «оком», що «оком» бути зараз популярно, але при цьому ти є «вухом», ти дуже добре чуєш, але не дуже добре бачиш, і все життя намагаєшся бути «оком» і бачити краще за всіх, ми розуміємо, що ми будемо при цьому витрачати величезну кількість енергії на деякий опір світу тому, що ти не цим є.

Насправді наше призначення – це бути собою і не ким іншим. І нумерологія як наука дозволяє нам побачити свою власну персональну гармонію, яка зашифрована як код в дату нашого народження. Ми весь час з вами оточені числами, числа навколо нас, і весь світ витканий з числової гармонії. Ми з вами всі люди є частиною цього загального цього поля гармонії.               

Що ж таке наше призначення – це відчути самого себе, це почути, чого хоче твоя душа в цьому втіленні. Буває людина успішна, багато трудиться, все виходить, заробляє гроші, але при цьому дуже сильно втомлюється, прокидаючись вранці можна відразу ж відчувати втому, значить людині доводиться весь час долати опір, значить вона виконує не ті завдання, які поставлені для опрацювання в цьому втіленні .

Для цього у нас є можливість навчитися на курсі по нумерології, побачити своє призначення, навчитися реалізовувати свої цілі і завдання цього життя, побачити себе через науку Нумерологію. Так як же дізнатися своє призначення, виявляється все дуже просто.

Вся нумерологія побудована на простих числах. Прості числа це 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 і 9 це як 9 основних нот, як 9 основних звучань і ми з вами весь час живемо в якомусь звучанні цих нот. Злегка осібно стоять число 11 і число 22 і це тому, що вони є керуючими числами.

Як же порахувати своє призначення – призначення це Число Життєвого Шляху або ЧЖП – це нібито наш внутрішній навігатор, якщо ми збилися зі шляху ми бачимо якісь складності в реалізації нашого задуманого, все не складається ніби від нас відвернулася удача. А удача – це здатність потрапляти в потрібний час з потрібними людьми в потрібному місці. Синхронізуватися з миром. а це і є та ж сама гармонія. Ми з вами можемо зрозуміти, на своєму шляху ми знаходимося чи ні, відчуваючи є у нас ця гармонія чи ні її в нашому житті.

МОЖЛИВОСТІ НУМЕРОЛОГІЇ

1) Розрахунок основних індивідуальних чисел, що впливають на людину протягом всього її життя:

Число Життєвого Шляху – схильності, задатки, можливості людини, її характер, то, як вона йде по життю і проявляє себе в життєвих ситуаціях.

Число Дня Народження – урок, який проходиться все життя. Опрацювання завдань.

Число Долі або Імені – місія людини і її завдання по життю.

Число Душі – сокровенні бажання і приховані мотиви, що робить людину щасливою

Число Особистості – зовнішній прояв людини і те, як її сприймають оточуючі

Число Зрілості – до чого людина може прийти, чого досягти в зрілому віці і що осягається протягом життя

Число Роста – до чого людині потрібно дорости, чому вона може навчитися, можливості розвитку особистості в контексті завдань Долі і Життєвого Шляху.

2) Розрахунок психоматриці особистості (за Піфагором). Характер людини, її особистісні якості, цілеспрямованість, самооцінка, здоров’я, енергетика, інтереси, здібності, бажання заробляти гроші, створювати сім’ю, таланти людини, її темперамент, духовний потенціал і ще багато цікавої інформації про людину. Трактування взаємодії характеристик. Рекомендації з опрацювання негативних якостей.

3) Розрахунок 9-річних періодів життя людини з визначенням тимчасових завдань і проблем, які людині судилося вирішити, який досвід придбати.

4) Розрахунок чисел персонального року, місяця, дня для успішного вирішення поточних завдань.

5) Графік життєвих сил людини. Потенціал людини протягом життя, по роках. Побудова Графіка Долі і Графіка Харизми (волі) з показниками за 12-річними циклами. Виявлення найвищого потенціалу, можливостей і труднощів. Порівняння з графіком життєвих сил.

6) Побудова Психоматриці імені (як людина будує своє життя, яких цінностей дотримується, як використовує свої здібності).

7) Розрахунок Числа будинку людини, в якому він проживає і трактування впливу цього числа на життя.

8) Розрахунок Числа автомобіля  людини.

9) Розрахунок Числа номера телефону людини. Трактування впливу даного числа на діяльність людини.

10) Розрахунок Чисел Духовних днів народження на рік для опрацювання кармічних проблем і розвитку духовних якостей особистості.

11) Визначення сумісності людей, карта сумісності за кількома параметрами (з метою укладення шлюбу, з метою ділового співробітництва).12) Розрахунок Грошового талісмана.

Давайте приступимо до розрахунку свого числа життєвого шляху.

Візьмемо будь-яку дату народження:   26.11.1989

Наводимо до однозначного числа

ДН = (2 + 6) = 8; МН = (1 + 1) = 2; РН  = (1 + 9 + 8 + 9) = 27 = 2 + 7 = 9

 ЧЖШ = 8 + 2 + 9 = 19 = 10 = 1

 Розглянемо загальні характеристики і якості вібрацій простих чисел:

0 – це і абсолютне все і ніщо одночасно , Істина, Життєвий Шлях, порожнеча. Залежно від позиції 0, він може посилювати чи послаблювати якість чисел. Якщо 0 передує числу, він підсилює його якості, якщо слід за числом, то послаблює його якості.

 1 – індивідуальність, характер, сила волі, унікальність, божественність, лідерство, незалежність, початок, ризик, ініціатива, активність.

 2 – товариськість, подвійність, обережність, енергія, вдумливість, тактовність, дипломатія, дружба, допомога, партнерство, чутливість, скромність.

 3 – інтереси, знання, наука і техніка, дослідження, оптимізм, життєлюбність, самовираження через слово, ентузіазм, натхнення, вразливість, комунікабельність, безпосередність, відкритість.

4 – праця, фізичне здоров’я, людина, сім’я, планомірність, режим, організованість, дисципліна, чесність, порядність, практичність, витривалість.

5 – динамічність, свобода, прогрес, інтрига, логіка, інтуїція, експериментаторство, майстерність мови, допитливість, дотепність, енергійність.

6 – гармонія, краса, любов, служіння роду, сім’ї, близьким, самопожертва, надійність, відповідальність, співпраця, вірність, інтуїтивність.

7 – пізнання, еволюція, заступництво, інтелект, мудрість, терпіння, спостережливість, духовність, стриманість, глибокодумність, розсудливість, самодисципліна.

8 – урівноваження матеріального і духовного, неупередженість, влада, гроші, терпимість, правда, трансформація, сила волі, цілеспрямованість, надійність.9 – служіння суспільству, гуманізм, милосердя, розум, пам’ять, передбачення, емоційність, романтичність, ідеалізування, максималізм, опіка, благородство, безкорисливість, великодушність.

Число кармічного боргу 13.

13/4 – це карма праці.

Людина недостатньо або не результативно працювала, не одержувала ніякого конкретного, відчутного результату. Жила легковажно і поверхнево, віла дозвільне життя. Робила тільки те, що приносить їй радість, жадала розваг і егоїстично зосереджувалася лише на власних інтересах. Часто перекладала свої обов’язки на чужі плечі. Шукала легкі шляхи збагачення. Могла належати до клану багатіїв і марнотратників життя. Могла зловживати силою слова: пліткувати, маніпулювати іншими, засуджувати, обмовляти.

Завдання і мета цієї вібрації – привносити духовну свідомість в матеріальний світ, розвивати самодисципліну. У цьому житті людині доводиться працювати дуже багато і наполегливо, щоб досягти якихось видимих результатів. Все вона може досягти тільки власними зусиллями. Фортуна не благоволить їй і їй дається не багато можливостей, щоб радіти життю. Однак, такій людині потрібно навчитися відчувати радість від процесу роботи і отримувати задоволення від її практичних, хай навіть відразу не таких великих, результатів.

У своєму житті людина з кармічним боргом числа 13 зустрічає безліч перешкод. Час від часу її долають спокуси, лінь, страхи, негативізм. Вона намагається відразу братися за безліч справ, які відбирають її сили, вона не досягає бажаного, від чого розчаровується в собі, в своїх можливостях і впадає в депресію. Насправді, такі перешкоди допомагають їй не розганятися і не забувати, що головне для неї навчитися копіткій старанній праці. Якщо підходити до справи ґрунтовно, терпляче і серйозно, то вона подолає всі перешкоди. При кармічну борзі 13/4 спроби знайти легкий і швидкий шлях до успіху і збагачення приведуть лише до розчарування. За яку б справу людина не бралася, їй відразу треба бути готовою працювати довго, важко і наполегливо, знати, що пройде дуже багато часу, перш ніж вона досягне бажаного. Якщо людина буде дисциплінована, чесна, проявить завзятість, докладе свої зусилля, то вона обов’язково доб’ється успіху.

Ключ до успіху при кармічному борзі 13 – зібраність і самовіддача. Навчитися концентрувати і зосереджувати свої сили на одній важливій, багатообіцяючій справі та напрямку, вкладати їх туди, не шкодуючи. Поступово переходити від однієї мети до іншої. Чи не братися одночасно за безліч проектів і завдань. Будь-яку справу обов’язково доводити до кінця. Все повинно бути впорядковано – і справи, і життя! Хаос і безлад будь-якого роду в справах і в стосунках будуть значно знижувати ефективність зусиль такої людини.

Число кармічного боргу 14.

14/5 – карма свободи.

Кармічний Борг 14 виникає через те, що в минулому житті людина не використовувала або неправильно використовувала надану їй свободу, вважала себе вільної від будь-яких зобов’язань, перекладада відповідальність на інших, не виконувала свої обіцянки, примусово обмежувала свободу інших людей, що приносило їм значні неприємності. Також надмірно віддавалася фізичним насолодам (обжерливість, секс), не розвивалася духовно, не працювала над собою. Не виключено, що вона боялася всього нового, незвіданого, закривалася від світу, відмовившись від свого призначення – спілкування, подорожей, пізнання.

Що робити для виправлення такої карми? Людині необхідно навчитися контролювати себе, навчитися самодисципліни, організованості і відповідальності, досягати емоційної стабільності. Саме це мається на увазі під справжньою свободою. У цьому житті людина з Кармічним Боргом числа 14 піддається випробуванню калейдоскопом постійно мінливих обставин, несподіваних подій, різких змін умов життя, не даючи йому перепочити і розслабитися. Вас можуть очікувати різкі повороти Долі, непередбачена зміна умов життя. При цьому не можна опускати руки, занурюючись в хаос, а навчитися не втрачати бачення своєї мети, служити їй і продовжувати йти своїм шляхом. Виконуйте дані обіцянки або не обіцяйте, якщо не можете виконати. Чи не «прив’язуйте» оточуючих до себе, маніпулюючи їх почуттям обов’язку або вини. Відпускайте пташок на волю.

Життя такої людини може протікати дуже безладно і легковажно, з непомірністю у всьому і великою особистою свободою, вона схильна до значного ризику зловживання алкоголем, наркотиками, а також фізичними насолодами на зразок сексу або обжерливості. Бійтеся також перескакувати від зв’язку до зв’язку або від роботи до роботи, не думаючи про те, що потрібно щось зробити до кінця або досягти якоїсь мети. Ви повинні постійно контролювати себе і пам’ятати, що людина без коренів перетворюється на перекотиполе.  

Ключ позбавлення від карми боргу числа 14 – помірність у всьому, стриманість і обов’язковість, присвятити себе будь-якої високої мети, виховувати в собі скромність і почуття міри. Тоді серце виведе його з будь-якої плутанини і допоможе не втратити курс, йому буде легше не зав’язнути в безодні спокус. Необхідно також проявляти стабільність, гнучкість, намагатися швидко адаптуватися до різних ситуацій і поворотів долі.

Число кармічного боргу 16.

16/7 – карма любові.

Вважається, що Кармічний Борг числа 16 виник через зловживання і зневагу любові, участі в незаконних або неприйнятних суспільством любовних пригодах та інтригах, що принесло страждання іншим людям, це могло бути згвалтування або адюльтер.

У цьому житті така людина дуже часто виявляється сильно зосередженою на собі самій, на своїх власних інтересах і проблемах, в результаті чого багато втрачає в стосунках з іншими людьми. Їй важко встановити теплі, душевні, серцеві відносини з будь-ким, її постійно “уносить” всередину самої себе, в осередок власних турбот. Такі люди часто виявляються кинутими, причому розрив вони провокують самі. Після цього вони довго страждають і не можуть відновитися. Їх відрізняє недовіра до людей, сумнів у своїх силах, вони закомплексовані і часто похмурі.

Ключ до успіху при такому числі Кармічного Боргу – смиренність і скромність, особистісна трансформація, духовне зростання і віра. Людині потрібно уникати будь-яких проявів егоцентризму, вчитися ставити інтереси близької людини вище своїх власних, відповідати за тих, кого «приручив». Не вступати в неприродні і протизаконні любовні зв’язки, нікого не примушувати до фізичної близькості.

Складність полягає в тому, що, використовуючи свій витончений аналітичний розум, ця людина може легко знайти масу недоліків у кому завгодно і автоматично може ставити інших людей нижче себе, дивлячись на них звисока і проявляючи марнославство. Це “пастка” числа 16/7. Слід виключити всілякий прояв егоїзму, через який людина стверджує себе, ображаючи і принижуючи інших. Цей шлях до глибокого, безвихідного почуття самотності.

Вам не можна проявляти байдужість, гординю, егоцентричність, безвідповідальність, емоційну холодність і розважливість. Вам потрібно навчитися, зважати на почуття і потреби інших. В іншому випадку, вас чекає тільки самотність, так як через вашу неприступність оточуючим буде складно з вами спілкуватися, а тим більше підтримувати довготривалі стосунки.

У вас на шляху будуть зустрічатися істотні труднощі, поки ви не навчитеся діяти безкорисливим, любовним способом, проявляючи такт і увагу, перш за все, по відношенню до своїх близьких. Такий процес очищення може виявитися найвищою мірою болючим, оскільки супроводжується знеціненням всього, до чого Его було так довго прив’язано.

Число кармічного боргу 19.

19/1 – карма сили

У минулому житті ця людина володіла величезною силою впливу на інших, але переслідувала тільки егоїстичні цілі, не беручи до уваги права інших людей і наслідки своїх вчинків. Це могло бути зловживання владою, егоїстичне задоволення власних бажань, насильницьке підкорення собі інших, скупість і жадібність. Людина не помічала нічого, крім власних амбіцій, не бажала рахуватися з будь-ким, не хотіла нічим ні з ким ділитися. І від інших їй нічого не було потрібно, крім підпорядкування. Інших людей вона сприймала як засіб досягнення своїх цілей.

В цьому житті, людина з Кармічним Боргом числа 19 часто опиняється в ситуаціях, де їй немає на кого спертися і доводиться розраховувати тільки на саму себе, бути самотною і незахищеною. Якщо вона справляється зі своїм завданням самостійно – чудово, проте часто вона починає дорікати іншим людям, що їй не допомагають, чекає від них безкорисливої ​​зацікавленості в собі – але не дочекається. Якщо краще придивитися, то така людина зазвичай сама завзято відмовляється від сторонньої допомоги – саме в цьому суть її проблеми. Значна частина її самотності – добровільна в’язниця – створена нею самою, її небажанням прийняти підтримку і раду інших. Людина сама себе садить в емоційну в’язницю своїм власним ставленням до інших людей.

Ключ до вирішення цієї проблеми – навчитися взаємодіяти з іншими людьми, цінувати людські відносини, ділитися своїми емоціями. З радістю і вдячністю, використовуючи свою силу і кращі якості, допомагати іншим, виявляючи людинолюбство і альтруїзм. Головний урок 19/1 полягає в тому, щоб, відстоюючи свою думку, навчитися прислухатися до думки інших людей, вчитися шукати їх підтримки, ради і розуміння. Не можна принижувати і залякувати інших, демонструючи свою силу. Будьте щедрі і великодушні, нічого не вимагайте взамін. Більше віддавайте, займайтеся благодійністю. Позбавтеся від ліні, агресії і великої залежності від інших, діліться владою і сприятливими можливостями. Труднощі, з якими ви зіткнетеся в цьому житті, будуть вчити вас самостійності, поваги інших і необхідності швидше стверджувати себе, ніж відступати і проявляти слабкість. Вам не можна проявляти свій егоїзм і бути самозакоханими. Не зациклюйтеся на собі, відкривайтеся реальності, обмінюйтеся емоціями з іншими людьми. Вам слід змінити своє кредо «мій дім – моя фортеця» на еволюційну ідею «всі ми – частини єдиного цілого».

З любов’ю Наталя Львова.