Майстер асоціації «Мілар»


Ірина Бояркіна


Хочете знати як реально практично можна допомогти собі і своїм близьким за допомогою зручного інструменту, який пройшов перевірку століттями?

Ви цікавитеся Таро, але заплуталися в різноманітті інформації і колод?

Ви вивчаєте Таро самостійно і у вас накопичилися питання в процесі вивчення на які не знаходите відповідь?

Ви відчуваєте в собі приховані або явні здібності і хотіли б їх реалізувати, але не знаєте як?

З усіма цими питаннями Ірина допоможе Вам легко розібратися.

Ірина сучасна тарологіня з глибокими знаннями і широкими поглядами в езотериці, яка працює з картами Таро та іншими оракулами. Вона доступно розкриває всю конкретну і практичну сторону Таро, без зайвої мішури.

Допоможе дізнатися як просто і доступно можна допомогти собі і близьким в реальних ситуаціях. Ірина професійно працює з системою Таро і ось уже рік її викладає! Її методика вивчення Таро без заучування. Інтуїтивне читання Таро, при цьому обов’язкова опора на знання які закладені в основу системи.

Працювати з картами стає максимально зрозуміло і легко, як подивитися прогноз погоди на завтра. При чому в плані точності розклад Таро у прогнозу погоди, як правило, виграє, але при цьому “якщо вже дощ – то дощ, і нічого ти з ним не зробиш”, але ось точно можеш одягнутися по погоді.

Ви можете змінювати події, підготуватися до них, проаналізувати свій майбутній вибір дій і результати, які можете отримати. Ірина навчить актуальному Таро і практичного застосування в сучасному світі без стереотипів, де магія – це спосіб бачення світу і взаємодії з ним.

 В процесі навчання Ви отримаєте структуровані і зрозумілі знання про те, як працює система Таро, а також практичні навички проведення консультацій з іншими людьми. Її учні після навчання легко надають консультації іншим.

Події, які веде майстер