Камені для зміцнення сімейних відносин і шлюбу


Гармонію сімейних відносин на езотеричній мові можна висловити як гармонію енергій Ян і Інь. Каменів, які балансують в собі ці енергії, не так багато, але вони існують. Ці мінерали сприяють взаєморозумінню між чоловіком і жінкою, дозволяючи кожному з них зберігати свою індивідуальність. Також важливо в каменях для зміцнення сімейних відносин присутність енергій стихії Землі. Вона пов’язана зі стабільністю, вірністю, родючістю, достатком, що необхідно кожній родині. Грамотно обраний талісман для сім’ї оберігає і притягує успіх в усі сфери спільного життя.

Аметист – допомагає зцілити серце від хворобливого розставання, розлучення і відкрити серце для нової любові. Викликає любов до дарувальника.

Аметрін – з’єднує суперечливі начала в характерах подружжя, допомагає знаходити компроміс.

Від ревнощів – тигрове око, сердолік.

Сімейний затишок і домашнє благополуччя – арагоніт, лазурит, сердолік, бірюза, чароїт, нефрит, смарагд, малахіт, білий агат, яшма, серафініт.

Камені – сімейні обереги.

Бірюза – камінь миролюбності і взаєморозуміння. Вона привертає любов у ваше життя. За старих часів його дарували посвареним друзям, сім’ям, родичам і вірили, що такий подарунок обов’язково усуне ворожнечу. Через це бірюза буде корисна тим парам, які не вміють контролювати власну запальність по відношенню один до одного. Такий талісман допоможе усвідомити свої помилки і дбайливіше ставитися до другої половинки.

Бірюза поєднує в собі енергії Землі і Води. Поєднання цих двох стихій говорить про здатність підтримувати любов протягом довгого часу. Адже Вода – це наші почуття, а Земля – надійність, впевненість, тверда опора. Цей мінерал захищає пару від зрад. Бірюза вчить закоханих цінувати один одного. Цей камінь сприяє жіночому здоров’ю, тому рекомендується тим парам, які давно мріють про дитину, але не можуть втілити в життя це бажання через медичні проблеми.

Лазурит приносить в дім радість, створює атмосферу благополуччя в шлюбі, дає душевну гармонію. Розвиває мудрість і створює атмосферу глибокої емоційної прихильності. Камінь спілкування, він дає відкритість і ясність розуму, дозволяє переконливо і логічно висловлювати свої думки. Його вібрації допомагають правильно організувати повсякденне життя, знижують напруженість і неспокій, зменшують плутанину і збільшують концентрацію.

Чароїт – камінь гармонії в любовних відносинах, допомагає згладжувати гострі кути, налаштовуючи на миролюбний лад і робить людину м’якше, добріше, шляхетніше. Це прекрасний оберіг для сімейного вогнища: вкаже, як знайти спільну мову, якщо закохані насилу розуміють один одного, але щиро хочуть порозумітися. Допомагає стати жінці більш привабливою і чарівною.

Нефрит. У Китаї нефрит вважається головним оберегом імператора і його рідних. Згідно з повір’ям, він охороняє благополуччя домочадців від заздрості, зміцнює здоров’я і зберігає вірність традиціям. Нефрит має яскраво виражену енергію Ян, але в тих його видах, які мають зелений колір, присутня також жіноча Інь. Сильна чоловіча енергетика робить нефрит потужним талісманом, що привертає матеріальний достаток в будинок.

Споконвіку нефрит також вважається каменем чоловічої сили і сексуального здоров’я. Він допомагає вирішити проблеми з потенцією. Зберігає свіжість сексуального бажання пари після багатьох років спільного життя. Також нефрит – це камінь сімейної спадкоємності, гармонійних відносин між поколіннями. Якщо ваша сім’я живе в одному будинку з батьківською сім’єю одного з подружжя, нефрит допоможе вам уникнути конфліктів за владу і ревнощів по відношенню один до одного.

Сердолік – камінь щирої любові і душевної близькості. Тому його і вважають одним з головних талісманів для подружньої пари. Він допомагає відновити любов і довіру в сім’ї. Сердолік позбавляє від фригідності та імпотенції, збільшує плодючість. Захищає закоханих від заздрісних поглядів, чужих спроб розладнати відносини, забрати когось з родини. У давнину сердолік використовувався як оберіг проти негативного магічного впливу на пару.

Сердолік пов’язаний з енергіями планет Юпітера і Сонця, що робить його мінералом дружелюбності і життєрадісності. Цей мінерал відганяє тугу, допомагає побачити те, що відбувається в більш світлих тонах. Його корисно використовувати в моменти сімейної кризи, коли ситуація здається безвихідною. Він повертає здатність радіти присутності один одного і помічати ті приємні дрібниці, які раніше не цінувалися належним чином.

Смарагд захищає від зовнішніх негативних енергетичних впливів, очищає біополе людини і її житло від негативу. Смарагд протегує сімейному вогнищу – камінь зрілої любові: оберігає подружні узи, зберігає мир і злагоду в родині, сприяє продовженню роду. Він вчить відповідальному ставленню до сімейних обов’язків. Протегує традиційним відносинам в шлюбі, де чоловік є годувальником і захисником, а жінка – натхненницею і берегинею домашнього вогнища. Він пробуджує в подружжі любов до дітей, і може використовуватися в тих випадках, якщо один з членів сім’ї поки не відчуває повної готовності мати дитини. Цей мінерал допомагає налагодити теплі стосунки з дітьми і оберігає від конфліктів з ними.

Носіння смарагдів загострює розум, зміцнює пам’ять, позбавляє від туги і меланхолії, душевних переживань, допомагає концентруватися і дає здатність передбачати. Смарагд продовжує життя своїх власників і оберігає їх. Це духовний камінь – допомагаючи людям творити добро, він всіляко перешкоджає здійсненню зла, брехні, порушенню клятв і зраді. Слід очищати свій розум від поганих думок, щоб смарагд міг надати вам свою допомогу і захист. Цей камінь не виносить нещирості.

Білий агат – камінь, що дарує мир і процвітання, силу і стабільність, мудрість і розсудливість, здоров’я і довголіття. Оберігає від негативного енергетичного втручання. Білий агат зберігає мир і гармонію в будинку і наділяє свого власника красномовством, проникливістю, привабливістю, вмінням приймати правильні рішення. М’якість і доброта, чесність і справедливість, стійкість і цілеспрямованість, великодушність і вміння прощати, а також спокій є відмінними рисами володарів білих агатів.

Білий агат – це найпопулярніший оберіг для дітей. Оберігає від різних недуг і сприяє тому, щоб дитина повноцінно розвивалася. Крихіткам камінь рекомендується класти під подушку в ліжечку або колясці. Дітям старше 3-х років камінь можна носити у вигляді підвіски.

Яшма – це один з каменів, найбільш тісно пов’язаних зі стихією Землі, що робить його відмінним сімейним талісманом. Існує багато різних видів яшми, які відрізняються за кольором. Відтінок цього каменю сильно впливає на його характеристики. Наприклад, червона яшма збільшує сексуальний апетит подружжя і в той же час захищає від зрад, направляючи їх бажання виключно один на одного. Жовта і оранжева яшма привертає в сім’ю благополуччя. Вона ж запобігає сваркам подружжя щодо грошей. Така яшма робить чоловіка і дружину більш щедрими і відкритими один одному у відносинах. Зелена яшма заспокоює і допомагає впоратися з кризовими періодами, які трапляються в житті кожної родини. Дозволяє побачити ситуацію об’єктивно і утриматися від безпідставних звинувачень. Коричнева яшма добра для створення в будинку атмосфери затишку. Вона підійде тим парам, які тільки починають вити сімейне гніздечко. Цей мінерал дає молодому подружжю відчуття захищеності, сприяє виробленню відповідального ставлення до грошей.

Рожевий кварц – основний камінь серцевої чакри – дарує любов (і в першу чергу до себе).

Символізує безумовну любов, красу, ніжність і душевну рівновагу.

Він оберігає сімейне щастя і любов. Допомагає незаміжнім жінкам вдало вийти заміж. Рожевий кварц допомагає боротися зі стресами, знімає емоційні напруги, гасить спалахи гніву, налаштовує серце на добро і любов. Він приглушує біль старих емоційних і серцевих ран.

Рожевий кварц підвищує самооцінку і почуття впевненості в собі, покращує взаєморозуміння між людьми. Цей камінь дає життєву силу своєму власникові, сприяє розвитку чуттєвості, збільшує творчі здібності.

Вчить емоційної гнучкості, краще розуміти самих себе і попрощатися з почуттям провини.

Серафініт наповнює затишком будь-який будинок. Кожна сім’я наповниться гармонією і щастям, якщо цей камінь оселиться у вас. Камінь наповнює будинок сімейною ідилією. Камінь покращує фінансовий стан у членів сім’ї. І захищає від негативного магічного впливу.

Родохрозит – символ ніжності, пристрасті, любові та ідилії. Енергія мінералу здатна вберегти від вроків і пристріту, заздрості і гніву. Сімейні пари зможуть повернути втрачені почуття, камінь допоможе налагодити відносини в шлюбі. Самотні люди з його допомогою швидше знайдуть свою другу половинку, стануть привабливішими в очах протилежної статі. Сприяє покращенню пам’яті, гармонізації життєвої енергії, посилення сексуального потенціалу. Родохрозит підвищує самооцінку, допомагає розвиватися і долати життєві труднощі. Розкриває в господаря любов до життя, до оточуючих, а головне, до себе.

Вчить проникливості, відмові від життя минулими помилками, повертає господаря в об’єктивну реальність. Тому людям, не готовим до змін, родохрозит не підходить. Родохрозит здатний викликати сильну переоцінку подій, яка необхідна для виходу на більш високий рівень. Камінь допомагає змінити негативні моделі поведінки, впливаючи на всі рівні (уявний, фізичний). Зміна моделей викликає необхідність приймати нові рішення, які змінюють життя власника родохрозиту.

Арагоніт – камінь любові і сімейного вогнища, оберігає сім’ю і будинок. Допомагає уникнути сімейних сварок, приносить мир і взаєморозуміння не тільки подружжю, але батькам і дітям. Підліткам камінь допоможе перерости перехідний вік, зрілим людям «кризу середнього віку». Якщо у подружжя є проблеми в сексуальному плані або вони збираються зачати дитину, то фігурку ставлять в спальні. Мінерал володіє величезною сексуальною енергією, якої поділиться з господарями і не дасть охолонути цим відносинам. Лікує імпотенцію у чоловіків і фригідність у жінок, а також захворювання статевої системи.

Рубін завжди вважався символом вогненної пристрасті, сили, бурхливої енергії, могутності і палкої любові між чоловіком і жінкою. Цей камінь приносить людям щастя в любові, дає жінкам плодючість. Рубін підсилює почуття єдності з іншими людьми, великодушність і здатність до співчуття. Це камінь чистих помислів і віри в себе. Зміцнює сили, проганяє тугу і захищає від негативних енергетичних впливів. В людях пробуджує сміливість і почуття власної гідності, допомагає відродити втрачений інтерес до життя і впоратися з душевним болем. Рубін зміцнює розум і серце, повертає втрачені сили, жене тугу. Як талісман, він надихає людину на великі справи, надає хоробрість, будить пристрасті, штовхає на подвиги. Не підходить запальним людям.

Шпінель підвищує сексуальний потяг і породжує пристрасть. Це і стимулятор вже існуючих відносин, і покровитель тих, хто шукає нову любов. Якщо ви прихильник краще пізнати нову людину, не носіть лал. Він просто створить навколо вас поле бажання. Будете об’єктом пристрастей.

Морганіт (рожевий берил) – символом домашнього вогнища. Морганіт береже подружню любов, примножує почуття пари, дарує відносинам ніжність, а також вірність і взаєморозуміння. Главу сім’ї рожевий берил стимулює до прагнення бути не тільки відмінним господарем, але і турботливим чоловіком, а також мудрим батьком. Морганіт допомагає самотнім людям зустріти свою другу половину, а там, де любов згасла, сприяє її пожвавленню.

Топаз – спекотна любов і вірність. Допомагає жінці зберегти красу, оберігає від безпліддя, зближує подружжя і зберігає лад в сім’ї, сприяє збереженню вірності. Привносить в сімейне життя розсудливість, щедрість, комунікабельність, мудрість і сексуальну силу. Сприяє успіху в дипломатичних місіях, переговорах, підвищує матеріальне благо, підказує вірне рішення, а також розвиває інтуїцію і фантазію. Позитивна енергетика каменю захистить від будь-якого негативного впливу.

Малахіт – камінь сімейного щастя і другої молодості. Рекомендується носити жінкам після 35 років – камінь дорослої жінки. Допомагає виробляти власні феромони, вирівнює гормональний фон, лікує статеву систему, хороший в менопаузі. Гармонізує внутрішній і зовнішній світ людини, роблячи її спокійною і впевненою у собі, розвиває інтуїцію і творчі здібності. Активує сексуальне життя сімейної пари. Залучає удачу в любові, викликає відповідні почуття у предмета пристрасті. У чоловіків відкриває серце для любові.

Амазоніт – сімейний талісман. Він допоможе укласти шлюб, посприяє його збереженню і зміцненню, запобіжить аварії «сімейної тури», створює обстановку спокою і постійності. Допомагає в любові і в дружбі, у веденні домашнього господарства і в спілкуванні з близькими, наділяє інтуїцією і розвиває дар ясновидіння. Розвиває в жінці мудрість бути різною і гнучкою: сьогодні – дружиною і матір’ю, завтра – войовницею, що бореться за те, що їй дорого.

Піднімає самооцінку. Дозволяє дивитися на речі спокійно і розважливо. Покращує концентрацію уваги і креативність, і одночасно з цим заспокоює. Магічні властивості амазоніту роблять його каменем боротьби з хронічним стресом і нервовим виснаженням. Призводить до стану балансу жіночу і чоловічу енергію в людині. Він робить людину більш відкритою для світу, але при цьому зміцнює зовнішні кордони її особистості. Посилює бажання бути успішним, мати гроші і при цьому володіти високою духовністю. Це – мінерал надії на нове життя.

Цоізит з рубіном (аніоліт)

Кольори, які можна побачити в цоізиті, протиставлені один одному в колірному спектрі: червоний і зелений – дві протилежності, які зійшлися в одному камені. Червоний – колір пристрасті, творчості та сексуальності, зелений – достатку, гармонії і спокою. Все це як віддзеркалення людських почуттів: вибух емоцій і спокійний плин життя. Аніоліт – талісман щастя і любові, зберігає в будинку спокій і покращує сімейні відносини. Стимулює вроджені творчі здібності, підсилює життєву силу, розширює біополе, допомагає тим людям, чиї цілі та ідеї мало узгоджуються з думкою оточуючих, допомагає бути незалежним і оригінальним, цілеспрямованим, впевненим в собі, трансформує негативну енергію в позитивну.

Танзаніт збільшує чарівність власника і робить його більш привабливим для протилежної статі. Завдяки цьому каменеві людина може знайти справжню любов і побудувати міцну сім’ю. Допомагає поліпшити відносини між чоловіком і дружиною. Захищає сім’ю від сварок, розставання і зрад. Крім цього, камінь впливає на подружжя таким чином, що вони починають ставитися один до одного з ніжністю і повагою.

Хризопраз захищає від негативної енергії, оберігає від небезпек і привертає хороших людей в життя господаря. Є символом успіху, удачі, дружби і фінансового процвітання. Одиноким дівчатам допомагає зустріти справжню любов (і зцілити серце від минулих невдалих відносин), а сімейним – зберегти і зміцнити відносини.

Хризоліт (олівін, перідот) – це символ гармонії в родині – сприяє зміцненню сім’ї та дружби, привертає любов оточуючих, допомагає знайти нових друзів. Одиноким людям допомагає зустріти справжню любов. Він підвищує впевненість в собі, почуття власної гідності. Робить людину більш стриманою і знижує конфліктність. Камінь гармонізує взаємини у закоханих. Він зменшує егоїзм, очищає серце і душу, допомагає позбутися від ревнощів, заздрості, гніву. Чоловікам він корисний для посилення потенції.

Родоніт здатний повернути вам віру в справжню любов! Родоніт не тільки притягує в ваше життя вірних друзів і коханих, а й допомагає залікувати рани колишньої любові. Ніжний тон каменю пробуджує в людині таланти і бажання діяти. З цим каменем ви повірите в себе і відкриєте душу новим чудовим почуттям. Сімейний амулет – сприяє позбавленню від сварок і різних непорозумінь. Одиноким людям камінь допоможе знайти кохану людину.