Визначення духовних здібностей за допомогою карт Таро

Женская Лунная Магия

Дата:

25.10.2021 - 19:00

Викладач:

Людмила Аржаннікова

Тип заняття:

Майстер-клас

Предмет:

Таро

Тривалість:

3 години

Вартість:

500 грн

опис


Духовна сила завжди прагне проявити себе через людину. Все що ми часто сприймаємо як даність чи випадковість: віщі сни, передчуття майбутнього, підказки від простору, спонтанні випадки цілительства…

Це докази сили, яка намагається виразити себе через Вас! Духовна сила – це не зобов’язання, а дар, який несе благо в Ваше життя і оточуючих, а тому ви гідні прийняти його цілком.

  • А чи знаєте Ви, який всередині Вас криється потенціал сили?
  • Чи є у вас схильність до магії, цілительства, прорікання і гармонізації світу?
  • Навіщо Вас наділили здібностями?
  • Як ваша сила проявляє себе в кризовий момент?
  • До чого ви прийдете, якщо будете слідувати своїй силі?
  • Що з вами буде, якщо ви відмовитеся від дару?

На всі ці питання і навіть більше, ви отримаєте персональні відповіді у досвідченого майстра Таро на вечорі «Визначення духовних здібностей за допомогою карт Таро». Вас чекає оглядова лекція і типології здібностей та індивідуальний аналіз на картах Таро.

Кількість місць учасників обмежена, тому реєструйтеся прямо зараз!

До зустрічі на вечорі ворожіннь!

викладач


Людмила Аржанникова

Людмила Аржаннікова

Людмила Аржаннікова – наставник у сфері духовного розвитку.

Засновник і керівник проекту Всеукраїнська езотерична асоціація “Мілар”.

Успішний підприємець, власник бізнесу.

Езотерик, практикуючий Таролог.

Партнер проекту New Communication Бізнес Зустрічі Підприємців.

Автор статей і коментарів в ділових виданнях України.

Співавтор книги “Так, я Бренд”! (або як досягти успіху в кризу.)

Володіючи власним бізнесом більше 25 років, я завжди керувалася внутрішнім почуттям, яке мені допомагало вибирати найбільш прибуткові напрямки в бізнесі, добропорядних співробітників і приймати правильні рішення.

Спираючись на внутрішні відчуття, я втілила свою заповітну мрію на мільйон, знайшла міцну сім’ю і займаюся улюбленою справою! Щоб прийняти себе і довіритися внутрішньому голосу інтуїції, мені довелося старанно попрацювати …

Я старанно вчилася керувати собою, довіряти своєму внутрішньому голосу і відчувати себе.

Я відкрила дивовижні духовні скарби: знання, які розкривають справжню природу душі і світу, таємницю внутрішньої сили, енергії і думки, інтуїції і цілющих здібностей.

За своєю суттю, я дуже відкрита людина, легко йду на контакт, і в своїх численних подорожах по країнах Азії, Сходу, а також в рідній Україні, я знайомилася з дивовижними людьми – духовними вчителями і майстрами найрізноманітніших езотеричних напрямків від скандинавських Рун до Каббали , від слов’янських сакральних практик до японських цілющих Рейкі.

Знайшовши кращих майстрів, я вирішила об’єднати їх, щоб поділиться духовними знаннями про довіру до себе і внутрішню силу з оточуючими. Так з’явилася Всеукраїнська Езотерична Асоціація «Мілар»!

Чим я можу бути корисна Вам?

  • Якщо ви відчуваєте потребу відкрити і прийняти в собі надздібності – я допоможу Вам підібрати найкорисніші та робочі напрямки розвитку і традиції.
  • Якщо ви потрапили в складну ситуацію, і сумніваєтеся в правильному вирішенні – я продіагностую Вашу ситуацію на картах Таро і ми знайдемо найкраще рішення.
  • Якщо ви цікавитеся езотеричними і духовними науками – я познайомлю Вас зі справжніми майстрами, які люблять свою справу, і ви зможете отримати інформацію з першоджерела.

Я завжди знайду для Вас час і правильне рішення, буду рада нашій зустрічі!

Інші події за цією темою