Вечір ворожінь при свічках на картах Таро

Дата:

22.09.2021 - 19:00

Викладач:

Ірина Бояркіна

Тип заняття:

Презентація

Предмет:

Таро

Тривалість:

2,5 години

Вартість:

300грн. (по передоплаті)

опис


Чи хочете ви заглянути в майбутнє?

Можливо Вам відкриється багатство, щаслива сім’я, затишний будинок і безкраї простори заморських країн?

Може бути у вас назріли зміни в кар’єрі і особистих відносинах?

 А можливо, в душі, Ви очікуєте поради або попередження?

Цим чарівним вечором, під мерехтіння свічок, ви відкриєте для себе завісу майбутнього, беручи участь в унікальному ворожильному вечорі присвяченому картах Таро.

Ви дізнаєтеся: що таке доля і як її спрогнозувати; чому карти Таро – одна з кращих систем аналізу і прогнозування життя; чим відрізняється ворожіння від програмування; справжню історію появи містичних карт Таро; десять причин, що заважають знайти сімейне щастя і фінансове благополуччя.

Ви відчуєте на собі: глибинний рівень інтуїтивного каналу; потужну енергію арканів Таро; сили поміняти негативні життєві сценарії.

Ви отримаєте: короткий сеанс ворожіння від Майстра в ПОДАРУНОК!

На вечорі ворожіння, буде розіграна колода карт Таро в ПОДАРУНОК. Можливо, саме ви виграєте колоду від Майстра! До зустрічі на вечорі ворожіння.

Кількість учасників обмежено для комфортної роботи в групі до 15 осіб!

Після реєстрації на захід, ми обов’язково повідомимо Вам про наявність місця!

викладач


Ірина Бояркіна

Хочете знати як реально практично можна допомогти собі і своїм близьким за допомогою зручного інструменту, який пройшов перевірку століттями?

Ви цікавитеся Таро, але заплуталися в різноманітті інформації і колод?

Ви вивчаєте Таро самостійно і у вас накопичилися питання в процесі вивчення на які не знаходите відповідь?

Ви відчуваєте в собі приховані або явні здібності і хотіли б їх реалізувати, але не знаєте як?

З усіма цими питаннями Ірина допоможе Вам легко розібратися.

Ірина сучасна тарологіня з глибокими знаннями і широкими поглядами в езотериці, яка працює з картами Таро та іншими оракулами. Вона доступно розкриває всю конкретну і практичну сторону Таро, без зайвої мішури.

Допоможе дізнатися як просто і доступно можна допомогти собі і близьким в реальних ситуаціях. Ірина професійно працює з системою Таро і ось уже рік її викладає! Її методика вивчення Таро без заучування. Інтуїтивне читання Таро, при цьому обов’язкова опора на знання які закладені в основу системи.

Працювати з картами стає максимально зрозуміло і легко, як подивитися прогноз погоди на завтра. При чому в плані точності розклад Таро у прогнозу погоди, як правило, виграє, але при цьому “якщо вже дощ – то дощ, і нічого ти з ним не зробиш”, але ось точно можеш одягнутися по погоді.

Ви можете змінювати події, підготуватися до них, проаналізувати свій майбутній вибір дій і результати, які можете отримати. Ірина навчить актуальному Таро і практичного застосування в сучасному світі без стереотипів, де магія – це спосіб бачення світу і взаємодії з ним.

 В процесі навчання Ви отримаєте структуровані і зрозумілі знання про те, як працює система Таро, а також практичні навички проведення консультацій з іншими людьми. Її учні після навчання легко надають консультації іншим.

Інші події за цією темою