Відновлення енергії -работа з чакрами.

Восстановление энергии -работа с чакрами.

Дата:

07.10.2021 - 19:30

Викладач:

Інна Потапова

Тип заняття:

Курс

Предмет:

Робота з тілом

Тривалість:

7 занять по 3 години

Вартість:

3500 грн

опис


Вчення про чакри – семи енергетичних центрах нашого тіла – розділ Стародавнього Знання, який сьогодні уважно вивчає сучасна наука і медицина.

Мудреці давнини знали – особлива енергія, що циркулює всередині нашого тіла, визначає наше здоров’я, самопочуття і навіть матеріальний достаток!

Керуючи енергією, ви будете керувати своїм життям!

Кожна клітинка нашого тіла, кожна чакра випромінює енергію, що бере участь в потоці матеріального і духовного достатку. І щоб вона лилася безупинно, наше тіло і ауру необхідно підтримувати в тонусі.

Зацікавлених наповнити своє життя достатком і благополуччям, запрошуємо на курс з 7 зустрічей «Відновлення енергії -работа з чакрами». Ці заняття спрямовані на трансформацію життєвого досвіду в майстерність і мудрість, на гармонізацію фізичного і енергетичного стану. На них Ви, відрегулюєте внутрішні процеси для досягнення бажаного.

Курс «Відновлення енергії -работа з чакрами» спрямований на роботу з сімома основними центрами щільного тіла (чакрами).

Ви зможете врівноважити почуття, думки і енергетичну структуру тіла через спеціально підібрані вправи і роботу з певними ароматами для кожного центру.

Якщо ви відчуваєте внутрішній дискомфорт, не можете когось пробачити, щось відпустити або вам складно зважитися зробити крок, приходьте на унікальний цикл з 7 занять.

Цей курс – це поєднання особистої опрацювання, тілесних технік і інструментів, які дають можливість відчути на собі ефективність тілесної терапії.

Цей курс не залишить вас байдужим, ви навчитеся прибирати блоки, балансувати чакри, а так само ввійдете в глибинний контакт з собою справжнім, без масок, захисної шкаралупи і бар’єрів.

Реєструйтеся прямо зараз, щоб забронювати місце, кількість учасників групи обмежено до 6 осіб!

викладач


Інна Потапова

Сертифікований консультант-практик III рівня і вчитель академії кольоротерапії Аура-Сома ASIACT (Великобританія).

Дипломований фахівець «Позитивної психології та психотерапії, транскультурної сімейної терапії та психосоматичної медицини».

Ангелотерапевт – Майстер перекладу з мови ангелів на людський.

Інна – це людина, місія і робота якої полягає в тісному контакті з Тонким світом, в духовно-просвітницькій та цілющій Силі використаній на благо Землі і людині.

Ведуча практичних занять Іраш Сатва Йога або Йога Достатку і Процвітання. А також занять Белваспата (В кожному серці живе любов).

Інші події за цією темою