Свято “Повного Місяця”

Праздник Полнолуния

Дата:

21.09.2021 - 19:00

Викладач:

Ружена Чешко

Тип заняття:

Свято

Предмет:

Магія Місяця

Тривалість:

3,5 години

Вартість:

500 грн.

опис


Споконвіку наші предки славили і зверталися за допомогою до Стихій, до Сил Природи .. 

Одними з найбільш шанованих були Сонце і Місяць, чоловіча і жіноча енергії ….

Місяць, загадкове нічне світило, нікого не залишало і не залишає байдужими. І це природно, адже не дарма кажуть, що ми живемо в “підмісячному світі”.

Це означає, що Місяць дуже сильно впливає на всіх нас, навіть якщо ми не помічаємо цього впливу. Планета з чарівною назвою “Місяць”, наповнює в кожен момент часу особливим сенсом і змістом наше життя.

Місяць відображає в своєму світлі енергію Сонця, трансформує її, робить її наповнюючою спокоєм для всього живого на Матінці-Землі.

Ця Місячна цілюща Сила дарує нам зв’язок з нашою підсвідомістю, інтуїцією. Місяць-це адаптація, виховання, навчання, сприйнятливість, емоційність.

Знаючи секрети і можливості Місячної енергії, закони руху планети, її впливу на життєві ритми людини і природи, є можливість зробити своє життя більш осмисленим, наповненим і успішним.

Почавши жити відповідно до ритмів Місяця, ви поступово привчаєте свій організм жити відповідно до інтуїції.  Місячні ритми і особливо енергія повного Місяця – це той камертон, який дозволяє оживити інтуїцію, витягнути її на світло Життя і налаштувати на потрібний лад.

У нас є можливість познайомитися ближче, навчитися працювати і наповнюватися цієї чарівною і такою доступною енергією Нічної Богині-Місяця.

Кожен місячний місяць ми проводимо святкування “Повного Місяця”. Ми не самотні. У світі, де країни, оточені океанами або межують з морями, святкують дні “Повного Місяця” багато століть.

На Шрі-Ланці цей день є офіційним вихідним. Пурнама або повний місяць – це особливий день для жителів острова Балі. Щомісяця під час повного місяця проводяться церемонії в Таїланді на острові Панган щомісяця в повний місяць проходить всесвітньо відома Місячна вечірка. Ця вечірка відома своїми грандіозними розмірами в усьому світі.

В повний місяць можна навчитися помахом чарівної палички і наблизитися до виконання бажаного в будь-яких питаннях. Кожний повний місяць особливий і притягує своїми назвами і особливими ритуалами.

Лютий порадує “Сніговим Місяцем”.

Березень здивує та надихне “Місяцем Птахів”.

Квітень запросить на “Рожевий Місяць”.

Травень порадує “Квітковий Місяцем”.

А попереду ще цілий рік і стільки всього цікавого!!!!!

У вас є фантастична можливість навчитися використовувати енергію Місячного Чарівництва в теплому і затишному просторі “Мілар” в колі однодумців і друзів.

Під керівництвом досвідчених майстрів, взяти участь в святкових ритуалах, навчитися отримувати свої бажання і зануритися в атмосферу Свята та магії.

Реєструйтеся прямо зараз, кількість учасників у святкуванні обмежена до 12 осіб!

викладач


Ружена Чешко

Майстер жіночої слов’янської гімнастики Чаруна, хранителька стародавніх практик і обрядів. Займається збором і відновленням слов’янських цілющих, жіночих практик і обрядів. Травниця. Працює з енергіями стихій, роду і іншими силами природи.

За освітою лікар-нутриціолог вищої категорії, аюрведичний лікар, а за покликанням – чародійка-цілителька, яка працює з потужними жіночими енергіями. Практикує звуко-резонансну терапію для зцілення тіла і душі.

Інші події за цією темою