«Слов’янська Магія – обряд викочування яйцем»

Дата:

28.09.2021 - 19:00

Викладач:

Ружена Чешко

Тип заняття:

Тренінг

Предмет:

Ритуал

Тривалість:

3,5 години

Вартість:

1500 грн

опис


Споконвіку, щоб очистити людину від хвороби, вроків, пристріту, переляку і інших придбаних негативних програм, використовувався обряд викочування яйцем. Давня цілюща практика наших предків, якою досконало володіли ведуньї і знахарі. Цей метод лікування ефективний і в наші дні, а також абсолютно безпечний.

Для того щоб зняти щось чужорідне, відьми брали яйце, на яке переносилася та чи інша деструктивна програма. Тому що жива структура яйця легко приймає на себе все недобре/брудне/зайве з енергетичної оболонки людини.

На занятті ми вивчимо:

  1. Що дає нам цілюща практика викочування яйцем. Навіщо її необхідно знати.
  2. Які види негативних програм бувають.
  3. Яка природа негативних програм (вроків, пристріту, заздрості і т.д.) і як їх розпізнати.
  4. Правила і застереження виконання обряду.
  5. Послідовність техніки обряду.
  6. Молитви для проведення обряду.
  7. Час і місце проведення.
  8. Тлумачення після викочування.
  9. Що важливо зробити після ритуалу.

Коли ми стикаємося з проблемними ситуаціями і вже всі випробувані методи не принесли результатів, тільки тоді ми звертаємося до мудрості наших предків.

Але ж для того і збереглися знання, щоб сприяти і допомагати нам в нашому повсякденному житті.

Мудрі жінки знали, що важливо володіти знаннями які допоможуть захистити, зберегти і вберегти своїх близьких, тому всіляко пізнавали практики, які зцілюють, і часто використовували їх у своєму житті.

Адже не завжди є ведунья або знахарка, яка зможе виручити і допомогти, тому і ставали відуючими в колі своєї родини, і хто, як не сама берегиня своєї сім’ї подбає краще про своїх близьких.

викладач


Ружена Чешко

Майстер жіночої слов’янської гімнастики Чаруна, хранителька стародавніх практик і обрядів. Займається збором і відновленням слов’янських цілющих, жіночих практик і обрядів. Травниця. Працює з енергіями стихій, роду і іншими силами природи.

За освітою лікар-нутриціолог вищої категорії, аюрведичний лікар, а за покликанням – чародійка-цілителька, яка працює з потужними жіночими енергіями. Практикує звуко-резонансну терапію для зцілення тіла і душі.

Інші події за цією темою