Подорож в Бушу і практики на місцях Сили

Путешествие в Бушу

Дата:

06.05.2022 - 07:00

Викладач:

Людмила Аржаннікова

Тип заняття:

Подорож по місцях Сили

Предмет:

Самопізнання

Тривалість:

4 дні

Вартість:

7800 грн (з трансфером проживанням і харчуванням)

опис


Мало хто з нас чув про Бушу – найзагадковішу і незвідану місцевість, яка знаходиться у Вінницькій області на кордоні України і Молдови, де беруть початок відроги Карпатських гір. Але, потрапивши туди одного разу, Буша назавжди залишиться у Вашому серці.

Чому?

Що ж там незвичайного?

 Да все!!!

 Давайте, по порядку.

 * Наш ЕКО-готель знаходитися в історико-археологічному заповіднику “Буша” – мальовнича місцевість, яка розкинулася в районі злиття трьох річок, Бушанки, Мурафи і Сухої Бушанки.

 

* Буша – це не просто мальовничий край, а й “місце сили”, місце з потужною енергетикою, дуже різною в тому чи іншому місці, де можна поправити здоров’я, загадати бажання, отримати просвітлення або вдосконалити свої здібності.

В’їжджаючи в селище відчувається аромат таємничості і загадковості.

Що ж цікавого є в Буші?

 * При в’їзді в Бушу Вас здивує кількість скульптур. Щорічно тут проводиться скульптурний фестиваль “Подільський оберіг”, на якому імениті майстри створюють скульптури і залишають їх в дар селищу.

Ми заглянемо за лаштунки, недоступні звичайним туристам і проведемо сакральні практики, недоступні в інших місцях.

В нашу подорож м’яко вплетені яскраві враження, релакс, трансформаційні та духовні практики. Ми будемо опрацьовувати енергії 4х стихій. Кожна з яких відповідає за певну сферу життя. І навчимося їх балансувати.

ВОГОНЬ енергія, активність, сила бажати, здатність робити, потенціал, міць рухатися вперед спалюючи перешкоди.

ВОДА особисті відносини, почуття, емоції, емпатія, інтуїція, зв’язок зі своєю душею.

ЗЕМЛЯ стійкість, внутрішня сила / опора, фізичне здоров’я, здатність доводити до кінця, досягати мети, отримувати результат.

ПОВІТРЯ комунікація, взаємодія з іншими людьми, ділові відносини, популярність, робота з інформацією.

буша2

* Єдиний в Європі скельний храм дохристиянського періоду, присвячений Великій Богині, Матері Світів, Матері Землі, який зберігся.

 У храмі збереглася плита з загадковим зображенням і написами на стінах.

Бушаb

Значення цього малюнка до сих пір хвилює розуми істориків. З езотеричної точки зору дуже незвичайне місце, де кожен може відчути різні відчуття.

монастырь2

* Ми відвідаємо дивовижне місце-Лядовський Свято-Усікновенський скельний чоловічий монастир, де неподалік річка Лядова впадає в Дніпро. Монастир є одним з найдавніших в Україні. Його заснував 1013 року преподобний Антоній Печерський, коли повертався з Афона в Київ.

Монастир практично зберіг свою первозданність, монахи живуть в ньому дбайливо зберігають його.

монастырь

Коли Ви підніметеся на дзвіницю, милуючись на місцеві пейзажі, створюється враження, що Ви загубилися в часі і виявилися приблизно в 13 столітті.

Часом здається, що час тут зупинився кілька століть назад.

 

Ченці дуже доброзичливі, деякі з них “бачать”-можливо, сама місцевість сприяє цьому.

20170728_123534

Під час екскурсії ми відвідаємо крипту -костніцу, де зберігаються мощі ченців, деякі з цих останків кілька років тому почали мироточити.

20170728_123258

Після ми спустимося до джерела Святого Антонія, вода якого тамувала спрагу паломників і прихожан, обов’язково наберемо з собою цієї цілющої води. За бажанням, можна зробити обмивання в купелі.

буша купель

* Ще однією визначною пам’яткою є каньйон “Гайдамацький яр”, площею 96 га.

Бушаer

З одного боку виникає питання: “Що цікавого можна побачити в яру, і як він може бути особливим з точки зору езотерики?”

 * Уздовж річки Бушанка, по схилах яру, на протязі двох з половиною кілометрів, тягнуться мегалітичні споруди: камені химерної форми. Вчені стверджують, що природа не виробляє каменів кубічної, параллелепіпедной або трапецієподібної форм. Яка цивілізація побудувала гігантські споруди Бушанського яру-невідомо. Є відчуття що кожен камінь готовий розповісти свою історію, головне зупинитися і послухати її.

yar

Перебуваючи в цих місцях, здається, що тут знаходиться досконалий магічний пристрій, який виробляє величезні обсяги сприятливої енергії. Бажання, загадані на цих мегалітах, завжди збуваються. На вигині річки, в певному місці, можна загадати бажання про гроші, збільшення прибутку. Це місце облюбували люди, що займаються бізнесом і дуже часто приходять сюди для того щоб ще раз отримати допомогу у вирішенні своїх завдань.

У деяких мегалітах є печери, останки підземних ходів. За твердженнями місцевих жителів, тут ховалися гайдамаки, є навіть каміння, названі на честь них, імена яких дійшли до наших часів.

* У Буші зливаються воєдино води трьох річок, в цьому місці можна “змити” весь негатив, руйнівні програми і наповнитися силою, здоров’ям, і тим, що Вам потрібно в даний момент.

* Над Мурафою, в горах, б’ють цілющі джерела. Кілька століть люди приходять до них, щоб вмитися цілющою водою, в декількох випадках, після цього, у людей відновлювався зір. Води джерел впадають в Мурафу, передаючи їй свої властивості. 

* Також на березі річки Мурафа відтворено давньослов’янське капище – відкритий язичницький храм. Ви обов’язково відчуєте благодатну енергію цього місця.

* На території селища є кілька етнографічних музеїв, де зібрані знахідки трипільської культури і слов’янські предмети старовини. Особливістю цієї місцевості є здвоєні глечики, які зустрічаються тут дуже часто. У музеях є експозиції, де зібрані вишиті рушники і сорочки, деяким з них більше 100 років.

* Так як Буша є місцем сили, то і сни там сняться незвичайні …. У снах можна отримати знання, просвітлення, силу, відповіді на хвилюючі вас питання. 

* Ми проведемо в Буші дві ночі, тому, у Вас є можливість набратися сил навіть уві сні. 

* Всі екскурсії будуть супроводжуватися ритуалами і практиками, де Ви зможете отримати знання і навички в області езотерики.

Програма:

1 день, присвячений стихії Вогню:

 • практика з вогнем, чищення свічками;
 • створення магічного багаття;
 • вогняна спіраль;

2 день, присвячений стихії Води:

 • відвідування Лядовського монастиря, обмивання в купелі;
 • подорож до місця, де сходяться три річки;
 • практики з водою;

2 день, тако ж буде присвячений стихії Землі:

 • відвідування Гайдамацького яру, практики;
 • вечірній ретрит.

3 день, присвячений стихії Повітря:

 • відвідування капища;
 • проходження трансформаційного лабіринту, практики;
 • екскурсія по музеях Буші, відвідування скельного храму;
 • прощання зі стихіями.

Оскільки до Буші потрібно добиратися 3-4 видами транспорту, а це не дуже зручно, ми пропонуємо трансфер з Києва і назад, плюс супровід транспорту протягом чотирьох днів.

* Побувавши одного разу в Буші, ця місцевість буде і далі вабити Вас новими відчуттями і відкриттями!

 

 

 

 

 

Відкрийте для себе цей чудовий куточок України! 

Програма нашої подорожі дуже насичена і побудована максимально комфортно, у нас продумано все до дрібниць!

Наше проживання буде в Еко-комплексі «СтоунПарк» – сучасний заміський комплекс відпочинку на Вінничині, який поєднує в собі атмосферу домашнього затишку, українську гостинність і комфорт. Розміщення в номерах по 2 людини!!! На території готелю немає сторонніх людей під час нашого проживання. У нашому розпорядженні – чисті затишні кімнати. У всіх кімнатах є індивідуальний санвузол, налагоджена безперебійна подача холодної і гарячої води, вода подається з індивідуальної свердловини 100 м глибиною.

У вартість включено:

 • 3х разове домашнє харчування.
 • Екскурсія по заповіднику Буша, відвідування скельного храму з науковим співробітником.
 • Страховка по шляху проходження.
 • Супровід трансферу по всьому маршруту і повернення до Києва.
 • Організований виїзд з Києва.

Ми не возимо великі групи і цим вдається створити додатковий комфорт!!!

Турбота про кожного учасника протягом всієї поїздки до повернення в Київ.

Реєстрація за передоплатою. Кількість місць обмежена трансфером і комфортним проживанням!

Для учасників з інших міст є можливість приєднається до групи. Обговорюється з кожним індивідуально!

Путешествие в Бушу Милар

 

викладач


Людмила Аржанникова

Людмила Аржаннікова

Людмила Аржаннікова – наставник у сфері духовного розвитку.

Засновник і керівник проекту Всеукраїнська езотерична асоціація “Мілар”.

Успішний підприємець, власник бізнесу.

Езотерик, практикуючий Таролог.

Партнер проекту New Communication Бізнес Зустрічі Підприємців.

Автор статей і коментарів в ділових виданнях України.

Співавтор книги “Так, я Бренд”! (або як досягти успіху в кризу.)

Володіючи власним бізнесом більше 25 років, я завжди керувалася внутрішнім почуттям, яке мені допомагало вибирати найбільш прибуткові напрямки в бізнесі, добропорядних співробітників і приймати правильні рішення.

Спираючись на внутрішні відчуття, я втілила свою заповітну мрію на мільйон, знайшла міцну сім’ю і займаюся улюбленою справою! Щоб прийняти себе і довіритися внутрішньому голосу інтуїції, мені довелося старанно попрацювати …

Я старанно вчилася керувати собою, довіряти своєму внутрішньому голосу і відчувати себе.

Я відкрила дивовижні духовні скарби: знання, які розкривають справжню природу душі і світу, таємницю внутрішньої сили, енергії і думки, інтуїції і цілющих здібностей.

За своєю суттю, я дуже відкрита людина, легко йду на контакт, і в своїх численних подорожах по країнах Азії, Сходу, а також в рідній Україні, я знайомилася з дивовижними людьми – духовними вчителями і майстрами найрізноманітніших езотеричних напрямків від скандинавських Рун до Каббали , від слов’янських сакральних практик до японських цілющих Рейкі.

Знайшовши кращих майстрів, я вирішила об’єднати їх, щоб поділиться духовними знаннями про довіру до себе і внутрішню силу з оточуючими. Так з’явилася Всеукраїнська Езотерична Асоціація «Мілар»!

Чим я можу бути корисна Вам?

 • Якщо ви відчуваєте потребу відкрити і прийняти в собі надздібності – я допоможу Вам підібрати найкорисніші та робочі напрямки розвитку і традиції.
 • Якщо ви потрапили в складну ситуацію, і сумніваєтеся в правильному вирішенні – я продіагностую Вашу ситуацію на картах Таро і ми знайдемо найкраще рішення.
 • Якщо ви цікавитеся езотеричними і духовними науками – я познайомлю Вас зі справжніми майстрами, які люблять свою справу, і ви зможете отримати інформацію з першоджерела.

Я завжди знайду для Вас час і правильне рішення, буду рада нашій зустрічі!

Інші події за цією темою