Подорож по місцях Сили “Кам’яна Могила – український Стоунхендж”

Путешествие по Местам Силы "Каменная Могила - украинский Стоунхендж"

Дата:

02.06.2022 - 07:00

Викладач:

Майстри Асоціації

Тип заняття:

Подорож по місцях Сили

Предмет:

Самопізнання

Тривалість:

3 дня

Вартість:

6500 грн (з трансфером і з проживанням )

опис


Ми запрошуємо вас в дивовижну подорож по місцях Сили нашої країни, заповідник “Кам’яна могила”

Це місце по праву вважається найдавнішим храмом на Землі.

На сьогоднішній день Кам’яна Могила відноситься до 7 чудес України, і слід зазначити, що дане звання цілком заслужено. Деякі дослідники вважають, що вона утворилася в результаті руйнування стародавньої піраміди.

Кам’яну могилу називаються бібліотекою древніх людей, адже перші написи були зроблені ще в 22-му тисячолітті до н.е. Тут є прості малюнки, які тоді були актуальні – сцени полювання, танців, чаклунства і т.д. Є також незрозуміла поки для офіційної науки писемність. Деякі вчені впевнені, що ці письмена відносяться до шумерському періоду, або навіть випереджають його. А це означає, що, можливо, це перша в історії азбука!

Багаторічні дослідження вчених світу древніх предків привели до відкриття на території заповідника більше шістдесяти гротів і печер, на стелях яких виявлено кілька тисяч рідкісних наскельних зображень. Люди залишали тут свої «автографи» починаючи з епохи кам’яного віку (22 – 14 тисячоліття до н. Е.) Розмальовували стіни і в бронзовому столітті, і пізніше. Також тут знайдені залишки древніх жертовників, хоча поруч не були обнаружененни місця поселення людей, а це свідчить тому, що місце було з сакральним змістом. Тепер спробуйте уявити, що таке … двадцять (!) Тисяч років до нашої ери!

Кам’яна Могила значно давніші багатьох відомих чудес світу та інших пам’яток старовини. Аналогів у світі практично немає. Тут розташовано сакральне місце древньої сили, яке приваблювало весь цей час різні народи протягом епох. За деякими даними, в період окупації території німцями, це місце намагалися дослідити представники Аненербе, які завжди цікавилися сакральними і древніми знаннями, саме тому воно не піддалося знищенню під час війни. У різний час це місце відвідували езотерики і екстрасенси, які зійшлися в єдиній думці, що енергетика тут непроста. Тому ми вважаємо, що відвідати пам’ятник буде цікаво і корисно кожному, нехай для розширення кругозору або залучення до стародавніх знань. А за малюнками можна простежити первісні релігії – тотемізм, магію, анімізм, фетишизм, культ предків.

Кам’яна Могила виконувала роль храму протягом багатьох тисячоліть для різних племен і народів, які населяли територію сучасної України. За деякими з версій, тутешні наскельні написи були першими зразками писемності: деякі вчені вважають, що мелітопольські петрогліфи на півтори-дві тисячі років старше всесвітньо відомих месопотамських глиняних дощечок.

Сьогодні люди з усього світу приїжджають подивитися на залишок пісковика Сарматського моря, яке мільйони років назад займало територію Чорного, Азовського і Каспійського морів. Через тисячі століть пісковиковий моноліт на місці моря отримав нинішніх форм і обрисів. Тому можна впевнено вважати, що запорізька Кам’яна могила древнє ніж Стоунхендж і єгипетські піраміди.

Наша поїздка буде супроводжуватися майстрами асоціації, тому кожен зможе за бажанням взяти участь в практиках на шляху пізнання себе і світу. Ми також відвідаємо парк «Цілющі джерела» з живою і мертвою водою. Вода з трьох головних струмків стікається до мальовничого озера, оточеного плакучими вербами. Колір води в ньому постійно змінюється: взимку вона чорна, навесні і влітку – зелена або блакитна. Не дивно, що водойма виглядає, як казковий. Неглибокий басейн обладнаний сходами, а вода в ньому завжди кристально чиста. Цікаво, що її температура не опускається нижче 12 градусів навіть взимку.

Колись в тіні паркових дубів відпочивали чумаки, адже їх шлях від моря пролягав повз цього джерела. Отаман Нестор Махно також бував в цьому місці та ще й наказав зрізати два з трьох розкішних дубів, які тут росли. Останній, 450-річний велетень, варто тут і зараз. Щоб обхопити його 5-метровий стовбур, знадобиться мінімум 4 людини.

Розповідають, що під час Другої світової неподалік від джерел працював інфекційний госпіталь. Його пацієнтами були солдати з дизентерією, які дивом вилікувалися, попиваючи водицю з місцевих джерел. Вода, набрана з місцевих джерел, довго залишається свіжою і корисною, а все завдяки високому вмісту в ній іонів срібла. Цікаво, що склад води кожного струмка інший, тому й на смак вона зовсім різна. В одних струмках вода насичена хлоридами і кальцієм (як “Нарзан”), в інших вона сульфатно-натрієва (як “Єсентуки”).

План подорожі:

П’ятниця

виїзд з Києва 7-00

17-00 Прибуття в Мелітополь заселення в готель знайомство з програмою зі встановлення програмного забезпечення з місцем, вечеря, вільний час.

Субота. 9-00 сніданок 10-00 виїзд в заповідник Кам’яна могила, практики на місці.

14-00 Поїздка в парк «Цілющі джерела» практики на місці.

19-00 повернення в готель, вечеря, вільний час, прогулянка по місту.

Неділю. 9-00 сніданок поїздка до моря. 14-00 Виїзд до Києва

У вартість поїздки входить:

Участь в програмі трансформацій і сакральних практиках подорожі.

Трансфер з Києва до місця, транспорт за програмою під час екскурсій;

проживання в готелі 2х місне розміщення; екскурсії і вхідні квитки індивідуально для нашої групи;

Окремо оплачуються:

Обіди та вечері, додаткові послуги, якщо є необхідність, сувеніри і т.д.

Ми не возимо великі групи і цим вдається створити додатковий комфорт !!!

Турбота про кожного учасника протягом всієї поїздки до повернення в Київ.

Подорож із зупинкою на 2 нчі в готелі.

Реєстрація за передоплатою кількість місць обмежена трансфером і комфортним проживанням!

викладач


Майстри Асоціації

Інші події за цією темою