Подорож по місцях Сили Херсон, Асканію-Нова і каньйон

Дата:

08.10.2021 - 08:00

Викладач:

Майстри Асоціації

Тип заняття:

Подорож по місцях Сили

Предмет:

Самопізнання

Тривалість:

3 дні

Вартість:

7000 грн (з трансфером і з проживанням )

опис


Херсон містичний “Херсон де Масон”

Раніше в Херсоні проживали греки, поляки, французи, італійці, німці та люди інших національностей. Кожна народність залишала в місті традиції і культуру своєї країни, яка відбивалася в архітектуру і побут міста.

У цій подорожі ви зможете зрозуміти як розшифрувати архітіктурнние знаки на фасадах будинків, дізнаєтеся багато таємниць і загадок масонів які жили в цьому місті. Вас чекає інтригуюче дію під час прогулянки по місту.

Зануримося в атмосферу Херсона 19 століття. Дізнаєтеся хто і навіщо відвідував це місто. Дізнаєтеся історії особистостей чиї плітки і підступності відомі у всьому світі.

Далі наш шлях в «Гранд-Каньйон» який на території України один – в Херсонській області.

Опинившись в цьому каньйоні, природне диво, розумієш, що тебе оточують нетипові для України пейзажі. Каньйон являє собою величезний пагорби, які ніби порізані ярами і балками. Тисячі років вода і вітер працювали в цьому місці, створюючи глибокі балки, які і утворюють Херсонський гранд-каньйон. Дана місцевість має сильну енергетику і створює відчуття умиротворення і спокою. Каньйон порадує наявністю великої кількості різних видів степових рослин, представників тваринного світу.

Місцева природа Таврійського краю в буквальному сенсі вражає своїм різноманіттям, величчю і особливою пишнотою. Це місце славиться своєю багатою історією. Раніше тут існувала величезна Станіславське городище. За даними археологів, на цьому місці знаходилося кілька поселень. Слід зазначити заселення каньйону в бронзовий період, Білозерської культури (від назви озера Біле), відбулося в 12 – 11 століття до нашої ери.

Відомі й кілька етапів заселення Черняхівської культури. Йдеться про відрізок часу з кінця 6 століття до нашої ери і до 4 століття нашої ери. Є відомості, що колись територія була вотчиною козаків. Непрямими того ознаками є знайдені кам’яні фігурки хрестів зразка 18 століття, знайдених на місцевому кладовищі. Історики – краєзнавці стверджують, що саме в районі Станіславського каньйону Богдану Хмельницькому вдалося сформувати збройні загони для ведення національної визвольної війни. Багато елементів історичної пам’ятки поступово знищуються під впливом природних процесів, обвалень вертикальної берегової лінії лиману.

Ми доторкнемся до історії цього місця і на заході сонця проведемо практику відпускання і прощання з минулим, яке більше не підтримує нас. Тут так само можна зробити дивовижні фотознімки, помилуватися природою, послухати спів птахів і відчути легкий подих вітру і “дотягнуться до небес”. Тут вас чекає один з найкрасивіших заходів в вашому житті!

Можна довго описувати красу цих місць, але краще один раз побачити, ніж 100 разів почути!

Екскурсія до біосферного заповідника Асканія-Нова на кшталт навколосвітньої подорожі.

А все тому, що тут мешкають тварини практично з усіх континентів світу. Цьому місцю з більш ніж 100-річною історією завжди є що показати і чим здивувати навіть найвибагливішого відвідувача. Асканія Нова – це найбільший біосферний заповідник України, в якому мешкає понад 1200 видів тварин. А найцікавіше – ці місця ніколи не піддавалися діяльності людини.

І все тварини тут живуть в абсолютно первісних умовах. Таких місць залишилося дуже мало, як в Україні, так і в Європі. До його складу входять: найбільша ділянка незайманої ковильно-типчаково степу, зоологічний і дендрологічний парк і зоопарк під відкритим небом.

Тут можна зустріти зебр і верблюдів, побачити пролітає орла і барвистих папуг. Не забудьте телефони, фотоапарати – ми мчимо назустріч емоціям!

Програма туру:

П’ятниця: Виїзд з Києва прибуття в Херсон: Заселення, знайомство з учасниками. Практика з’єднання з місцем, відпочинок.

Субота: Екскурсія по місту “Херсон де Масон” і “Гранд-Каньйон”

Неділя: Біосферний заповідник Асканія-Нова. Виїзд до Києва.

У вартість поїздки входить:

Участь в програмі трансформацій і сакральних практиках подорожі.

Трансфер з Києва до місця, транспорт за програмою під час екскурсій;

Проживання в готелі 2-х місне розміщення;

Екскурсії та вхідні квитки індивідуально для нашої групи;

Окремо оплачуються: Обіди та вечері, додаткові послуги, якщо є необхідність, сувеніри і т.д.

Кількість учасників обмежено для комфортної роботи в групі до 15 осіб!

викладач


Майстри Асоціації

Інші події за цією темою