Методи очищення від негативу (Чистки)

Дата:

14.10.2021 - 19:00

Викладач:

Ружена Чешко

Тип заняття:

Майстер-клас

Предмет:

Ритуал

Тривалість:

3,5 часа

Вартість:

1500 грн ( в стоимость входит материал для работы )

опис


Кожен з нас час від часу стикається негативним впливом на себе оточуючих нас людей. З агресією, плітками, образами, сварками, заздрістю, ворожістю і т.д.

Подібні ситуації на енергетичному рівні залишають “негативний наліт”. Цей свого роду “негативний наліт”, який не видно звичайним людським оком, але відчувається як на фізичному, так і на енергетичному рівні.

Звідси постійні нездужання, депресивні стани, погане самопочуття, дратівливість, проблеми в стосунках.

Тобто десь хтось позаздрив: ви машину купили, а сусід давним-давно не може нічого дозволити собі купити, і він подивився криво, щось там про себе подумав. Або ви добре живете в сім’ї, а сусідка або, може бути, ваша подруга втретє невдало вийшла заміж і розлучається, і вона, іноді підсвідомо, не надто позитивно реагує на ваше сімейне благополуччя.

Або ви просувається по кар’єрних сходах швидко і легко, а ваші колеги “точать зуби”. Не можна сказати, що це магічні негативні програми, це, скажімо так, легкий побутової негатив. Це умовне поняття, однак для більш зручного розуміння будемо використовувати цей термін. Такі негативні посили не є магічно спрямованої програмою, однак здатні зіпсувати життя.

Тут велику роль відіграє енергетичний посил. Наприклад, та ж подружка дивиться на вашого задоволеного чоловіка, доглянутих дітей і думає: “Ось ти щаслива, а я – ні”, – і про себе десь там вона подумала – “А щоб у тебе це щастя поперек горла стало!”.

І цілком можливо, що у вас в родині виникне якась сварка, сварка тощо, в залежності від того, наскільки вам “добре” побажали. Але істотних змін такі побутові думки не принесуть, тому що якби вони дійсно приносили б якісь суттєві зміни у вашому житті, людства б уже давно не існувало. Тому такий побутовий негатив, він неприємний, але не більше.

Але! Коли такого негативу багато він проростає глибше, захоплюючи все більше і більше ділянки поля – до вищеописаного приєднуються симптоми втрати енергії, хвороби з проявом на фізичному рівні – різні захворювання і порушення фізичного тіла. І чим глибше проріс негатив в поле людини, тим сильніше прояви на фізичному плані, і ми говоримо, що “порча сильна”, “негатив серйозний” і т.д. Всі ці проблеми можна ліквідувати за допомогою чисток, які призначені для зняття негативу, якщо це робити регулярно. Енергетичне тіло вимагає очищення, також як і фізичне. Це так само природно, як ходити в душ, мити руки, чистити зуби. Чистка необхідна для того, щоб повернути людину в цілісне стан. Коли на нього не впливають ніякі програми, тоді він може швидко відновитися. Згодом людина сама майже відновлюється, але для цього потрібен час, і залишки негативного впливу можуть осідати і накопичуватись в поле людини. Щоб прискорити цей процес, потрібно навчитися очищатися самостійно.

Хороша чистка допоможе Вам:

-почувствовать почуття легкості у всьому тілі, енергія починає швидко і рівномірно циркулювати по всьому тілу;

-ісчезнет почуття дратівливості і незадоволеності;

-знімаються блоки і установки, затискачі в тілі;

-мишленіе стає більш позитивним і світ навколо наповнюється яскравими фарбами;

-поліпшує взаємини з друзями, близькими, колегами на роботі;

-якщо хтось спеціально побажав Вам поганого, все повертається до кривдника.

Ви зможете це поспостерігати-якщо людина була негативно до Вас налаштований, то після чисток у таких людей відбуваються неприємні події в житті. Постарайтеся в перший час уникати спілкування з такими людьми. -якщо негатив був наведений кимось за допомогою магічних дій, то негатив завжди повертається. Чистка обов’язково виявить кривдника.

Майстер клас призначений для того, щоб навчитися простим і швидким методам чистки, використовуючи те, що є під рукою: -чистка свічкою; -чистка сіллю;

-чистка святою водою;

-енергетичний чистка;

-чистка природними стихіями;

-чистка приміщень декількома методами;

-чистка автомобіля;

-чистка від застою в справах, зняття програми заздрості.

Магічні чистка -особлива практика, яку Ви зможете використовувати в повсякденному житті для того, щоб захистити і вберегти себе і своїх близьких від негативного впливу оточуючих.

Ми познайомимо Вас з різними способами і Вам можна буде вибрати щось повсякденне, взяти собі на озброєння якийсь спосіб, який ви будете використовувати постійно в повсякденному житті.

У народних традиціях зібрана мудрість поколінь. Тому, мабуть, варто до них прислухатися.

Поспішайте реєструватися !!!

Кількість місць обмежена до 10 осіб!

викладач


Ружена Чешко

Майстер жіночої слов’янської гімнастики Чаруна, хранителька стародавніх практик і обрядів. Займається збором і відновленням слов’янських цілющих, жіночих практик і обрядів. Травниця. Працює з енергіями стихій, роду і іншими силами природи.

За освітою лікар-нутриціолог вищої категорії, аюрведичний лікар, а за покликанням – чародійка-цілителька, яка працює з потужними жіночими енергіями. Практикує звуко-резонансну терапію для зцілення тіла і душі.

Інші події за цією темою