Мексика-спадщина стародавніх цивілізацій, таємниця пірамід

Мексика–наследие древних цивилизаций, тайна пирамид.

Дата:

09.11.2021 - 10:00

Викладач:

Людмила Аржаннікова

Тип заняття:

Подорож по місцях Сили

Предмет:

Самопізнання

Тривалість:

14 днів

Вартість:

2500 доларів за курсом

опис


Які асоціації виникають у голові при слові “Мексика”?

Мексика – шалено красива і цікава країна, на території якої зосереджена маса визначних пам’яток – як історичних, так і природних.

Мексика має дуже давню і місцями маловивчену історію, але достовірно відомо, що саме цей шматочок великого материка зіграв величезну роль у розвитку Нового Світу роль “Колиски Цивілізації”.

Воно й не дивно: адже тут напрочуд в хорошому стані збереглися центри колись могутніх цивілізацій Майя і Ацтеків, де свого часу життя вирувало.

Стародавні Цивілізації Майя, Ацтеків, Тольтеків, ольмеків настільки таємничі, що одна тільки згадка, навіть для тих, хто нічого не знає про них або тільки щось чув, змушує задуматися про те які у них витоки та особливості, чому вони припинили своє існування ?

Ця подорож направлена на можливість набуття власного Бачення як все було насправді.

Ця подорож для тих, кому цікаво осягнути внутрішню силу людини, пережити на власному досвіді, як Стародавні люди, перебуваючи в природному стані гармонії з Природою, проникали в саму серцевину пізнання світобудови і розширювали межі власного сприйняття.

Ми вирушимо назустріч таємниці і містиці Американських Індіанців та Шаманів, будемо споглядати схід сонця серед величних будівель древніх цивілізацій, прислухаючись до таємничих звуків первозданної природи Джунглів і насолоджуватися кожною миттю в прекрасній і дружній атмосфері цієї дивовижної країни!

МАРШРУТ

ДЕНЬ 1. ПЕРЕЛІТ У МЕХІКО

Приліт в Мехіко, столицю Мексики і найбільше іспано-мовне місто в світі. Знайомство і включення в Простір країни. Трансфер і розміщення в готелі. Ночівля.

 

ДЕНЬ 2. ОГЛЯДОВА ПІШОХІДНА ЕКСКУРСІЯ ПО МЕХІКО

Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по Мехіко,заснованому іспанськими конкістадорами в XVI столітті на місці Теночтітлана, високогірній столиці імперії грізних ацтеків. Огляд зазначених у списку світової спадщини ЮНЕСКО пам’яток історичного центру, що відбили велич колоніальних володінь Іспанії: центральна площа Сокало, найбільша в Латинській Америці, Кафедральний Собор Успіння Богородиці, Палац президента, піраміда ацтеків Темпл Майор, респектабельний проспект Пасео-де-ла-Реформа та ін. у другій половині дня поїздка в найбільший паломницький центр в Новому Світі – Базиліку Діви Марії Гваделупської (проїзд на громадському транспорті *). Ночівля.

ДЕНЬ 3. ЕКСКУРСІЯ «ВІД АЦТЕКІВ ДО ІСПАНЦІВ»

Сніданок. Для бажаючих екскурсія «Від ацтеків до іспанців» * з відвідуванням оточеної найвідомішими мексиканськими вулканами Пуебли,перлини колоніального бароко

 і одного з найкрасивіших міст Мексики, і таємничої Великої піраміди Чолули,найбільшої за обсягом піраміди в світі, яка перевершує подібні споруди і в Єгипті і в Месоамериці. Ночівля.

ДЕНЬ 4. АРХЕОЛОГІЧНА ЗОНА Теотіуакана. ПЕРЕЛІТ В Меріда

Сніданок. Огляд одних з найвідоміших і величних пам’ятників доколумбової Америки в археологічній зоні Теотіуакана (вхідний квиток *), «міста богів», – грандіозних пірамід Сонця і Місяця в ритуальному центрі найбільшого міста Мезоамерики середини першого тисячоліття нашої ери. Для бажаючих екскурсія в Національний музей антропології *, де представлена найкраща в Мексиці археологічна колекція. Трансфер в аеропорт. Переліт в Меріду (близько 1,5 годин), столицю тропічного штату Юкатан. Трансфер і розміщення в готелі. Ночівля.

ДЕНЬ 5. УШМАЛЯ. МЕРІДА.

Сніданок. Перше знайомство з таємничою цивілізацією древніх майя. Екскурсія в грізний Ушмаль (вхідний квиток *), величне місто майя, загублене в незайманих лісах Юкатана: незвичайна піраміда Чарівника, Палац Губернатора, одна з найдовших будівель доколумбової Мезоамерики, майданчик для гри в м’яч. Відвідування Музею шоколаду (вхідний квиток) *, присвяченого автентичному фірмовому напою Центральної Америки. Увечері прогулянка по затишному колоніальному центру Меріди, в історії якої тісно переплелися традиції майя і іспанців. Ночівля.

ДЕНЬ 6. ЧИЧЕН-ІЦА, ІК-КІЛЬ, САМУЛІ І ШКЕКЕН

Сніданок. Переїзд і огляд священного міста Чичен-Іца (вхідний квиток *), найвідомішого стародавнього поселення загадкових майя: унікальна піраміда Кукулькана, містичний священний сенот, Храм воїнів, обсерваторія. Відвідування одних з найбільш незвичайних сенотів Юкатана, карстових за походженням озер, які вважалися священними для древніх народів південної Мексики: Ік-Кіль, Самулі і Шкекен (вхідні квитки *). Розміщення в готелі в затишному Вальядоліді, відомому своїм добре збереженим колоніальним виглядом. Ночівля.

ДЕНЬ 7. КОБА, ТУЛУМ. ПЕРЕЇЗД НА КУРОРТНЕ УЗБЕРЕЖЖЯ

Сніданок. Після підйому на найвищу давню піраміду на Юкатані в Кобе (вхідний квиток *), одному з найбільших міст старовини, переїзд на мальовниче тропічне східне узбережжя Мексики. Огляд Тулума (вхідний квиток *), визнаного самим фотогенічним поселенням майя завдяки розташуванню безпосередньо на скелястому березі Карибського моря. Відпочинок на білосніжному Райському пляжі. Увечері розміщення в готелі на знаменитому курортному узбережжі Рів’єра Майя (Плайя дель Кармен). Ночівля.

ДЕНЬ 8. -14. ВІДПОЧИНОК НА МОРІ. ДОДАТКОВІ ЕКСКУРСІЇ.

Сніданок. Відпочинок на морі. Можливі додаткові екскурсії: незабутнє шоу Cirque du Soleil, парк розваг Xcaret, прекрасний тропічний острів Жінок та ін. Ночівля.

ДЕНЬ 14. ВИЛІТ ДОДОМУ

Сніданок. Трансфер в аеропорт Канкуна. Виліт з Мексики.

ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧАЄ:

 • нічліги і сніданки в готелях 3 – 4 * в двомісних номерах з душем, WC;
 • групові трансфери під певні рейси;
 • транспортний супровід по програмі;
 • супровід гіда;
 • основні екскурсії російською мовою, зазначені в програмі;
 • оформлення електронного дозволу на в’їзд до Мексики.

ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВКЛЮЧАЄ

 • міжнародні авіаперельоти: Київ – Мехіко, Канкун – Київ (від 1250 $);
 • 1 внутрішній переліт: Мехіко – Меріда (від 150 $);
 • медичну страховку (30 $);
 • оренду аудіоапаратури для проведення екскурсій (15 $, оплата до виїзду);
 • додаткові екскурсії і вхідні квитки, відмічені *;
 • проїзд на міському транспорті;
 • вхідні квитки і супровід гіда в музеях і храмах (100 $);
 • обов’язкові чайові місцевим гідам і водіям (30 $).

ПРИМІТКИ Вартість може змінитися у зв’язку зі збільшенням кількості днів відпочинку на морі!

Мексика – це не просто подорож в місце сили, а незабутній шлях до самого себе!

Подаруйте собі унікальний шанс зрозуміти життя!

З моменту оплати і до повернення до Києва ви будете оточені нашою любов’ю, турботою і підтримкою.

викладач


Людмила Аржанникова

Людмила Аржаннікова

Людмила Аржаннікова – наставник у сфері духовного розвитку.

Засновник і керівник проекту Всеукраїнська езотерична асоціація “Мілар”.

Успішний підприємець, власник бізнесу.

Езотерик, практикуючий Таролог.

Партнер проекту New Communication Бізнес Зустрічі Підприємців.

Автор статей і коментарів в ділових виданнях України.

Співавтор книги “Так, я Бренд”! (або як досягти успіху в кризу.)

Володіючи власним бізнесом більше 25 років, я завжди керувалася внутрішнім почуттям, яке мені допомагало вибирати найбільш прибуткові напрямки в бізнесі, добропорядних співробітників і приймати правильні рішення.

Спираючись на внутрішні відчуття, я втілила свою заповітну мрію на мільйон, знайшла міцну сім’ю і займаюся улюбленою справою! Щоб прийняти себе і довіритися внутрішньому голосу інтуїції, мені довелося старанно попрацювати …

Я старанно вчилася керувати собою, довіряти своєму внутрішньому голосу і відчувати себе.

Я відкрила дивовижні духовні скарби: знання, які розкривають справжню природу душі і світу, таємницю внутрішньої сили, енергії і думки, інтуїції і цілющих здібностей.

За своєю суттю, я дуже відкрита людина, легко йду на контакт, і в своїх численних подорожах по країнах Азії, Сходу, а також в рідній Україні, я знайомилася з дивовижними людьми – духовними вчителями і майстрами найрізноманітніших езотеричних напрямків від скандинавських Рун до Каббали , від слов’янських сакральних практик до японських цілющих Рейкі.

Знайшовши кращих майстрів, я вирішила об’єднати їх, щоб поділиться духовними знаннями про довіру до себе і внутрішню силу з оточуючими. Так з’явилася Всеукраїнська Езотерична Асоціація «Мілар»!

Чим я можу бути корисна Вам?

 • Якщо ви відчуваєте потребу відкрити і прийняти в собі надздібності – я допоможу Вам підібрати найкорисніші та робочі напрямки розвитку і традиції.
 • Якщо ви потрапили в складну ситуацію, і сумніваєтеся в правильному вирішенні – я продіагностую Вашу ситуацію на картах Таро і ми знайдемо найкраще рішення.
 • Якщо ви цікавитеся езотеричними і духовними науками – я познайомлю Вас зі справжніми майстрами, які люблять свою справу, і ви зможете отримати інформацію з першоджерела.

Я завжди знайду для Вас час і правильне рішення, буду рада нашій зустрічі!

Інші події за цією темою