Магія Писанки

Дата:

16.03.2022 - 18:00

Викладач:

Ружена Чешко

Тип заняття:

Майстер-клас

Предмет:

Ритуал

Тривалість:

3,5 години

Вартість:

1500 грн (у вартість входять всі матеріали для роботи)

опис


Запрошуємо Вас на вечори давньослов’янської жіночої магії.

Маленьке диво з величезною магічною силою – Писанка!

Наші пращури уявляли собі Всесвіт у вигляді яйця, розділеного на три світи: Світ Прави (Богів) – шкаралупа, Світ Яви (світ людей) – жовток і світ Нави (світ наших пращурів) – білок.

Силою багатовікової віри наділене яйце, і перевірено багатовіковою практикою наших пращурів, а також нашої.

 Яйце вважалося символом життя, сонця, безсмертя, коли ми розписуємо його, визначеними символами і знаками, йде свого роду ладування (гармонізація та очищення) нашого життя і нашого тіла.

 Створюючи писанку в медитативному стані, наша підсвідомість підказує і веде нас в створенні малюнка, який несе запит у Всесвіт, Богам для реалізації нашого бажання, цілі або опрацювання конкретної ситуації в нашому житті.

 А енергія писанки (енергія Божественного світу, матеріального світу і наших пращурів, нашого роду) найсильніший інструмент з опрацювання складних ситуацій в житті.

 Ми запрошуємо Вас в цьому переконатися створюючи свої писанки, які Ви зможете освятити на Великдень, що ще більше посилить і прискорить магічну силу і без того вражаючого результату!

Писанка відмикає серце для любові, надає силу родючості, захищає від пристріту і вроків, наклепів, хвороб, стихійного лиха, бідності, дарує красу і багатство, надію на щасливе заміжжя і урожай.

Колись її тримали в будинку, як ікону.

Даруванням писанки скріплювалася спорідненість.

Через писанку йшла передача душевного тепла від людини до людини, йшла передача священних знань від покоління до покоління.

Малюнки писанок не випадкові і не довільні.

Кожен має своє призначення, свій сенс, передається з покоління в покоління і в основі своїй не змінюється.

У кожній писанці можна побачити таємну символіку.

У колі жіночої сили в вечори перед Великоднем, занурившись в таїнство традицій наших предків!

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого магічного ритуалу.

Вартість: 1500 грн. (у вартість включені яйця, фарби, віск, писачки).

Обов’язковий попередній запис та передоплата!

викладач


Ружена Чешко

Майстер жіночої слов’янської гімнастики Чаруна, хранителька стародавніх практик і обрядів. Займається збором і відновленням слов’янських цілющих, жіночих практик і обрядів. Травниця. Працює з енергіями стихій, роду і іншими силами природи.

За освітою лікар-нутриціолог вищої категорії, аюрведичний лікар, а за покликанням – чародійка-цілителька, яка працює з потужними жіночими енергіями. Практикує звуко-резонансну терапію для зцілення тіла і душі.

Інші події за цією темою