Курс “Знайомство з Рунами”

Дата:

12.11.2021 - 19:00

Викладач:

Вікторія Ромашова

Тип заняття:

Курс

Предмет:

Руны

Тривалість:

8 занять по 3 години

Вартість:

9000 грн

опис


Ми живемо в дивовижний час, коли кожному з нас відчиняються двері в світ сакральних знань, які накопичувалися століттями і тисячоліттями. І один з світів, в який ми запрошуємо – це світ Рун. Древніх і могутніх, таємничих і таких близьких нашому світу!

Ви чуєте про рунах вперше, а деякі з вас вже знайомі з їх дивовижною магією?

Ви знаєте Руни, як древній алфавіт, а може – як інструмент пророкувань?

Але ж Руни – це ще й дуже могутні магічні сили, за допомогою яких Ви можете вибудовувати своє життя. Вони дадуть Вам відповіді на всі Ваші запитання.

Вивчивши і освоївши Руни, Ви глибоко і якісно зміните своє життя. Ви навчитеся жити по-іншому, по-новому бачити і розуміти багато речей і події.

На нашому курсі ми познайомимося з кожної рунню окремо і пройдемо весь Футарк.

За допомогою медитацій відчуємо їх міць і навчимося їх застосовувати в повсякденному житті.

Крім цього ми будемо знайомитися з древнескандинавской міфологією, в якій описується історія виникнення Рун, всього світу і за допомогою цих знань, які передавалися з покоління в покоління, Ви навчитеся відкривати для себе нові грані Рун.

На другому ступені курсу Ви навчитеся складати рунічні формули (руноскріпти) і в’язі.

Навчіться створювати талісмани і амулети для різних завдань власного життя, своїх близьких і клієнтів, якщо Ви працюєте з людьми.

Під керівництвом майстра Ви поринете в світ сакральних знань і навчитеся уникати помилок у виборі Рун, їх прочитанні і застосуванні.

Курс складається з семи занять, на яких Ви вчитеся розуміти значення кожної руни, знайомитеся з варіантами її прочитання, тіньова сторона кожної руни (техніка безпеки і секрети успішної активації Руни), освоюєте медитативні техніки з самої традиції.

До завершення 1 ступені Ви будете розуміти значення кожної руни і її магічне застосування, відчувати і знаходити їх в реальному світі. А також протягом курсу ми увійдемо в рунічний коло, для того, щоб відчути кожну руну в життя.

Вивчення рун дає можливість кожному з Вас піднятися на кілька щаблів вгору в особистому і духовному розвитку, застосовуючи знання і магію Рун в повсякденному житті.

План курсу:

 • Міфологічні основи системи і окремих Рун
 • Історія виникнення і зміни Різні ряди і строї Рун
 • Детальний прочитання Рун в романтичної (ворожильна), психологічному, соціальному та магічному значенні
 • Основи оперативного застосування магії Рун в життя Систематизація Футарка, види зв’язків між окремими рунами і їх групами
 • Практичні заняття по вопрошений Рун завершують перший курс.
 • Освоїмо кілька основних підходів і всі ті «заковирки», які допомагають читати Руни правильно.
 • Для кожної групи можливі свої факультативні заняття, вони узгоджуються з кожною групою окремо.
 • Для випускників цього курсу щомісяця проходять заняття підтримки, де ми вигострюємо навички і добираємо корисні знання з не основного матеріалу.

Курс включає в себе:

 1. теоретичний матеріал, практичні навички (відпрацьовуємо разом на заняттях і дуже багато – самостійно вдома) домашні завдання необхідний роздатковий і демонстраційний матеріал (але не пропонується конспект курсу, кожен вчиться творити магію, починаючи зі свого особистого конспекту)
 2. Чат групи, де між заняттями і навіть після завершення курсу можна і потрібно отримувати консультацію наставника, поради та думки колег по групі, об’єднуватися для отримання додаткових практичних або теоретичних занять.
 3. Отримані в рамках цього курсу знання значно розширять ваше майстерність.
 4. Видача сертефіеата про проходження та закінчення курсу.

Записуйтеся на курс прямо зараз, кількість учасників в навчанні обмежена до 8 осіб!

викладач


Вікторія Ромашова

Має потомствені знання цілительства та ясновидіння, парапсихолог. З юності прагнула до пізнання себе, перший ступінь рейки отримала ще в 15 років і активно займалася практикою для себе і близьких, яка з часом переросла в бажання передавати знання людям, вчиться далі. Вважає, що кожна людина може стати чарівником для себе і своїх близьких, головне правильно «підібрати ключик» і відкрити безмежний людський потенціал.

 

Майстер Рейки з 15 річним стажем роботи, ступінь Майстра отримувала в Японії, по прямій лінії передачі від японських майстрів, успішно застосовує Рейки в повсякденному житті, зі знаннями по Ба-Цзи і астрології.

У Рунічну магію прийшла в 2012 році і зрозуміла, наскільки це універсальний інструмент, відчула на власному досвіді силу і міць Рун і досі щодня застосовує їх у повсякденному житті.

З радістю ділиться магічними знаннями з учнями, при цьому сама продовжує навчатися, щоб завжди було цікаво ділиться новими знаннями.

Вважає, що Можливості людини багатогранні і безмежні і отримавши один інструмент, людина завжди хоче дізнатися більше таємниць, отримати більше можливостей, адже в даний період життя у нас немає ніяких перешкод, світ відкрив всі знання, які століттями передавалися тільки таємно, потрібно лише «протягнути руку »і отримати всю силу своїх попередніх втілень!

Для кожної людини індивідуальний підхід, опрацьовує з кожним блоком, який заважаэ бути щасливим і успішним. Допомагає знайти шлях до особистого успіху, заглянути в себе. Допомагає прокладати комфортний шлях для людини, знаходити своє призначення, і отримати відповіді на здавалося-б нерозв’язні питання.

Інші події за цією темою