Курс «Таро-Старт+»

Дата:

01.10.2021 - 19:00

Викладач:

Ірина Бояркіна

Тип заняття:

Курс

Предмет:

Таро

Тривалість:

10 занять по 3 години

Вартість:

15000 грн (при оплаті за весь курс одним платежем знижка 3000 грн)

опис


Чи хочете ви управляти власним життям? Передбачати хід розвитку будь-якої події? Вміти читати людей, як відкриту книгу? Володіти таємними знаннями, які дають перевагу в любові, кар’єрі і матеріальному благополуччі?

За своєю природою, кожна людина володіє потужним прихованим потенціалом змінювати свою долю, втілювати заповітні бажання, мати міцне здоров’я і волю. Одні люди знають це і вважають за краще вивільнити свій потенціал в зовнішньому світі, інші ж, залишають всю цю міць замкненою в душі, прирікаючи себе на бідність, попелище любові і пошуки справжнього Я.

Ви зацікавлені в нових знаннях, тому що:

 • Втомилися від невизначеності і хочете передбачити помилки і їх наслідки.
 • Бажаєте знайти відповідь на найважливіше питання для себе: «хто ж Я насправді ?!»
 • Хочете робити вибір усвідомлено і сміливо, минаючи постійні сумніви і вагання.
 • Наслідки незакритих проблем минулого впливають на вас і до цього дня, тому ви маєте намір закрити проблему і перейти до нового етапу життя.
 • Боїтеся перетворення життя в рутинне болото, тому відкриті до нових знань і корисного досвіду.
 • Ваш «внутрішній компас» зламався, ви втратили орієнтири, цілі і мрії, тому відчуваєте необхідність повернутися в нормальний стан.
 • Ви часто потрапляєте в повторювані відносини, які приносять вам біль, втрату і розчарування.
 • Ви застрягли в фінансових проблемах, кредитних зобов’язаннях, і хочете не тільки позбутися труднощів, а й докорінно вирішити проблему, перейшовши до примноження і просування вперед.
 • Ви відчуваєте внутрішній потенціал і непереборну тягу до розкриття себе.

Таро – найефективніший метод задовольнити ваш запит!

 • Таро – головний ключ доступу до заповітного прихованого потенціалу!
 • Таро – прямий доступ до душі, підсвідомості і потужної сили, яка заломлює хід подій в вашу вигоду.
 • Таро – це те, що люди називають шостим почуттям, яке насправді є основним ресурсом успішних людей.

Пора брати життя у власні руки! Система Таро – це універсальний інструмент для розвитку інтуїції, виявлення замаскованих талантів і сильних якостей, пробудження енергії чотирьох стихій і двадцяти двох архетипів. Освоюючи Таро, ви розвинете всі необхідні навички прогнозування подій, зчитування інформації з людей і предметів, бачення причин проблем і дізнаєтеся ефективні техніки усунення кореня негативних ситуацій. Напевно вам цікаво, чи можливо освоїти систему Таро за короткий термін? Незважаючи на те, що Таро, як система, з’явилася в епоху ренесансу, і включає в себе астрологію, нумерологію, каббалістичне Древо Сефірот, двадцять два архетипи, шістнадцять психотипів особистості і сорок кармічних сценаріїв, ви легко освоїте цей обсяг всього за один місяць. Традиція Таро має на увазі ініціацію в енергію арканов – ключі до таємниць підсвідомості, що дасть прискорення навчання в десятки разів. Доступність викладеного курсу, структура програми і позитивність ведучого курсу перетворить навчання в живе спілкування, цікаві практики і позитивні емоції.

Вже четвертий рік, курс вивчення Таро «ТАРО-СТАРТ» є найкращим в Україні, і не має сучасних аналогів. Більш 370 випускників курсу, оцінили глибину і легкість подачі матеріалу, освоїли практику розкладів на картах Таро, отримавши можливість прогнозувати своє життя і духовно зростати. Кожен наш випускник, підтвердив вміння працювати з Таро, через живий сеанс ворожіння клієнту.

З кожним потоком, ми вдосконалювали курс, тому зараз, ми з гордістю представляємо Вам оновлений курс «ТАРО-СТАРТ +»!

Люди приходять до Таро з різних причин, головна з них – тяга до нових знань. Якщо зображення карт Таро розбурхують вашу свідомість – значить у Вас є зв’язок з цією системою знань, який можливо тягнеться з минулого життя. У ваше поле інтересу, не може потрапити того, чого немає у вашій душі. Внутрішня тяга до Таро – це ознака зрілості, адже цікавлячись Таро – ви бажаєте розкрити таємницю життя, і свою роль в ній.

Детальніше про курс «Таро – Старт»

Кількість занять:

10 уроків по 3 години, 1 раз на тиждень.

Що буде?

 1. Вивчимо символіку і позначення кожкової карти Таро.
 2. Навчимося отримувати інформацію через символи (не гадати!) На різні питання.
 3. Вивчимо чітку структуру і розуміння карт Таро.
 4. На курсі передається техніка безпеки роботи з картами Таро.
 5. Розберемо схеми розкладів на різні питання для себе та інших людей.

В навчання входить:

 • Навчальні матеріали: конспект + щоденник таролога.
 • Формат занять: 40% теорії на 60% живої практики.
 • Розмір групи: невеликі групи студентів до 8 осіб, для глибокої роботи з кожним!
 • Бонуси: кожен студент отримує колоду Таро в подарунок!
 • По закінченню видається номерний сертифікат про проходження курсу!

Не пропустіть і Ви свій шанс стати успішніше і щасливіше завдяки розумінню мудрості Таро! Реєструйтеся прямо зараз, щоб забронювати місце, кількість учасників групи обмежена до 8 осіб!

викладач


Ірина Бояркіна

Хочете знати як реально практично можна допомогти собі і своїм близьким за допомогою зручного інструменту, який пройшов перевірку століттями?

Ви цікавитеся Таро, але заплуталися в різноманітті інформації і колод?

Ви вивчаєте Таро самостійно і у вас накопичилися питання в процесі вивчення на які не знаходите відповідь?

Ви відчуваєте в собі приховані або явні здібності і хотіли б їх реалізувати, але не знаєте як?

З усіма цими питаннями Ірина допоможе Вам легко розібратися.

Ірина сучасна тарологіня з глибокими знаннями і широкими поглядами в езотериці, яка працює з картами Таро та іншими оракулами. Вона доступно розкриває всю конкретну і практичну сторону Таро, без зайвої мішури.

Допоможе дізнатися як просто і доступно можна допомогти собі і близьким в реальних ситуаціях. Ірина професійно працює з системою Таро і ось уже рік її викладає! Її методика вивчення Таро без заучування. Інтуїтивне читання Таро, при цьому обов’язкова опора на знання які закладені в основу системи.

Працювати з картами стає максимально зрозуміло і легко, як подивитися прогноз погоди на завтра. При чому в плані точності розклад Таро у прогнозу погоди, як правило, виграє, але при цьому “якщо вже дощ – то дощ, і нічого ти з ним не зробиш”, але ось точно можеш одягнутися по погоді.

Ви можете змінювати події, підготуватися до них, проаналізувати свій майбутній вибір дій і результати, які можете отримати. Ірина навчить актуальному Таро і практичного застосування в сучасному світі без стереотипів, де магія – це спосіб бачення світу і взаємодії з ним.

 В процесі навчання Ви отримаєте структуровані і зрозумілі знання про те, як працює система Таро, а також практичні навички проведення консультацій з іншими людьми. Її учні після навчання легко надають консультації іншим.

Інші події за цією темою