Коло Рейкі

Дата:

23.10.2021 - 13:00

Викладач:

Вікторія Ромашова

Тип заняття:

Медитація

Предмет:

Рейкі

Тривалість:

1,5-2 години

Вартість:

500 грн

опис


Хочете отримувати сеанси цілющої енергії Рейкі?

Хочете отримувати відповіді про рішення різних завдань методами Рейкі?

Хочете отримувати допомогу десятків практиків Рейкі в рішенні особистих ситуацій?

 Запрошуємо Вас в Коло Рейкі!

Коло Рейкі – це допомога, підтримка і просто коло однодумців.

Це традиційна медитація, що проходить в спеціально організованому просторі, значно підсилює присутність Рейкі для її направлення на реалізацію конкретних бажань, для допомоги собі і людям, яким необхідно зцілення.

Це можливість наповнитися потужною життєвою силою, поліпшити своє здоров’я і гармонізувати необхідні зони життя.

На кола Рейкі можуть приходити як наші учні будь-якого ступеня, так і практики Рейкі будь-яких ступенів найрізноманітніших шкіл і вчителів, коло Рейкі відкрите кожному, хто хоче попросити і отримати зцілення, хто хоче побути поруч з Майстром і отримати його раду, хто хоче очиститися від проблем і придбати благополуччя.

Також кола Рейкі це можливість відчути благотворний вплив цієї енергії і познайомитися з нею для тих, у кого ще немає ініціації Рейкі.

Тут можна задати будь-яке питання Вчителю, поспілкуватися з тими, хто вже живе з Рейкі, отримати сеанс відразу від цілої групи практиків Рейки.

 Що можна отримати в колі Рейкі:

  • Познайомитися з близькими по духу людьми;
  • Побути в енергії Рейкі, проговорити свою проблему, задачу, попросити підтримки у Рейкі і кола;
  • Це нові знання, новий досвід і практика;
  • Отримати відповідь на конкретне своє питання, яке виникло під час практики Рейкі (якщо учень втратив зв’язок зі своїм Майстром або хоче дізнатися думку інших Майстрів);
  • Отримати сеанс Рейкі від Майстра, від іншого практикуючого і від всієї групи;
  • Дати комусь сеанс і отримати досвід і практику, якщо немає такої можливості з кимось практикувати в житті прямо сьогодні.

Якщо Ви – практик Рейкі, за добу або раніше можливе проведення медитації з установкою на «Гармонізацію мого майбутнього участі в Колі Рейкі з метою максимально ефективного вирішення всіх моїх і загальних питань і ситуацій, підвищення вібрацій і більш глибоке сприйняття суті і змісту практики Рейкі.

Додатково направляю енергію Рейкі на нейтралізацію можливих перешкод, які могли б мені завадити участі в цьому Колі Рейкі».

 Основна тема кожного конкретного кола буде оголошуватися заздалегідь.

Теми і ситуації, що виникають всередині кола, розбираються під час зустрічі кола Рейкі.

 Ми чекаємо вас!

викладач


Вікторія Ромашова

Має потомствені знання цілительства та ясновидіння, парапсихолог. З юності прагнула до пізнання себе, перший ступінь рейки отримала ще в 15 років і активно займалася практикою для себе і близьких, яка з часом переросла в бажання передавати знання людям, вчиться далі. Вважає, що кожна людина може стати чарівником для себе і своїх близьких, головне правильно «підібрати ключик» і відкрити безмежний людський потенціал.

 

Майстер Рейки з 15 річним стажем роботи, ступінь Майстра отримувала в Японії, по прямій лінії передачі від японських майстрів, успішно застосовує Рейки в повсякденному житті, зі знаннями по Ба-Цзи і астрології.

У Рунічну магію прийшла в 2012 році і зрозуміла, наскільки це універсальний інструмент, відчула на власному досвіді силу і міць Рун і досі щодня застосовує їх у повсякденному житті.

З радістю ділиться магічними знаннями з учнями, при цьому сама продовжує навчатися, щоб завжди було цікаво ділиться новими знаннями.

Вважає, що Можливості людини багатогранні і безмежні і отримавши один інструмент, людина завжди хоче дізнатися більше таємниць, отримати більше можливостей, адже в даний період життя у нас немає ніяких перешкод, світ відкрив всі знання, які століттями передавалися тільки таємно, потрібно лише «протягнути руку »і отримати всю силу своїх попередніх втілень!

Для кожної людини індивідуальний підхід, опрацьовує з кожним блоком, який заважаэ бути щасливим і успішним. Допомагає знайти шлях до особистого успіху, заглянути в себе. Допомагає прокладати комфортний шлях для людини, знаходити своє призначення, і отримати відповіді на здавалося-б нерозв’язні питання.

Інші події за цією темою