Клубний день тарологів

Дата:

04.10.2021 - 19:00

Викладач:

Ірина Бояркіна

Тип заняття:

Клубный день

Предмет:

Таро

Тривалість:

3 часа

Вартість:

600 грн

опис


Якщо ви цікавитеся Таро, вивчаєте його або вже активно практикуєте ворожіння на картах, ми запрошуємо вас взяти участь в Клубному Дні Тарологів!

Запрошуємо Вас на особливий день для всіх, хто хоче отримати живу практику гадання на картах Таро.

У цей вечір, ви зможете отримати живу практику нових незвичайних розкладів на картах Таро. Ви отримаєте на практиці: прості і робочі розклади на кожен день; ворожіння на Ваш питання від учасників зустрічі;

  • можливість уважніше опрацювати значення складних для Вас арканов Таро;
  • відпрацювання навичок формулювання питань до карт;
  • можливість протестувати нові колоди Таро в роботі;
  • Розклад на залишок 2021 року в різних сферах життя  !!!

Ми зберемося всі в затишному просторі асоціації «Мілар»

Кожна така зустріч буде присвячена одній важливій життєвій сфері, наприклад: любов і відносини, кар’єра і бізнес, гроші і покупки, здоров’я і енергетика, магія та езотерика і багато чого іншого.

Тему зустрічі задаєте Ви!

Одне буде незмінно – ми будемо знаходитися серед однодумців говорять мовою Таро.

Якщо ви знайшли для себе нові цікаві колоди Таро, беріть їх з собою, подивіться, які вони в роботі!

В нашому колі буде затишно всім, навіть якщо ви ще не знаєте значень карт, у нас є куратори які допоможуть вам трактувати ваші розклади! Це найкращий спосіб познайомитися і практикувати з Таро!

До зустрічі на клубному дні таролога!

Записуйтеся на Клубний День Таролога прямо зараз, кількість учасників зустрічі обмежена до 10 осіб!

До скорої зустрічі!

викладач


Ірина Бояркіна

Хочете знати як реально практично можна допомогти собі і своїм близьким за допомогою зручного інструменту, який пройшов перевірку століттями?

Ви цікавитеся Таро, але заплуталися в різноманітті інформації і колод?

Ви вивчаєте Таро самостійно і у вас накопичилися питання в процесі вивчення на які не знаходите відповідь?

Ви відчуваєте в собі приховані або явні здібності і хотіли б їх реалізувати, але не знаєте як?

З усіма цими питаннями Ірина допоможе Вам легко розібратися.

Ірина сучасна тарологіня з глибокими знаннями і широкими поглядами в езотериці, яка працює з картами Таро та іншими оракулами. Вона доступно розкриває всю конкретну і практичну сторону Таро, без зайвої мішури.

Допоможе дізнатися як просто і доступно можна допомогти собі і близьким в реальних ситуаціях. Ірина професійно працює з системою Таро і ось уже рік її викладає! Її методика вивчення Таро без заучування. Інтуїтивне читання Таро, при цьому обов’язкова опора на знання які закладені в основу системи.

Працювати з картами стає максимально зрозуміло і легко, як подивитися прогноз погоди на завтра. При чому в плані точності розклад Таро у прогнозу погоди, як правило, виграє, але при цьому “якщо вже дощ – то дощ, і нічого ти з ним не зробиш”, але ось точно можеш одягнутися по погоді.

Ви можете змінювати події, підготуватися до них, проаналізувати свій майбутній вибір дій і результати, які можете отримати. Ірина навчить актуальному Таро і практичного застосування в сучасному світі без стереотипів, де магія – це спосіб бачення світу і взаємодії з ним.

 В процесі навчання Ви отримаєте структуровані і зрозумілі знання про те, як працює система Таро, а також практичні навички проведення консультацій з іншими людьми. Її учні після навчання легко надають консультації іншим.

Інші події за цією темою