Карта бажань за правилами фен-шуй для життєвого балансу.

Дата:

04.12.2021 - 13:00

Викладач:

Людмила Аржаннікова

Тип заняття:

Практикум

Предмет:

Самопізнання

Тривалість:

2 дня занятия по 4 часа

Вартість:

3000 ( в стоимость входят 2 занятия и все материалы для работы)

опис


Назва «Карта бажань» говорить сама за себе.

Це ваші заповітні мрії, зібрані в одному місці. Але збирати їх треба правильно, за законами фен-шуй і направити потік енергії на реалізацію.

Саме тому ми говоримо про Карту – все повинно бути на своєму місці, щоб ви не заплуталися і знайшли шлях до реалізації своїх бажань. Напевно, ви не раз чули про неї, а можливо, ніколи не пробували її створити. А, може, ви її вже створювали, але щось пішло не так і вона не спрацювала? Спробуємо з цим розібратися!

ЧОМУ КАРТА ЖЕЛАНИЙ ПРАЦЮЄ?

В нашій голові щодня рояться мільйони ідей і бажань, але, як правило, в хаотичному порядку. Вранці вам хочеться гарненько виспатися, в обід ви мрієте опинитися на Лазурному Березі, а ввечері бажаєте, щоб зайві кілограми зникли самі по собі, без додаткових страждань в спортзалі. Крім дрібних бажань нас переслідують глобальні мрії: зробити ремонт, відправитися в кругосвітню подорож, вийти заміж і так далі. І кожен раз ми перемикається з однієї мрії на іншу, в залежності від наших можливостей, енергії, наявності часу і фізичних сил. Так ось, щоб упорядкувати хаос думок і направити потоки енергії у Всесвіт, необхідно чітко сформулювати і візуалізувати бажання. Ви напевно чули багато разів, що наша підсвідомість впливає на наше життя.

Перемістивши наші бажання з підсвідомості в реальність – в даному випадку на Карту бажань, ми зможемо направити нашу енергію на їх втілення. Складаючи карту ми охопимо всі сфери нашого життя: багатство, слава, шлюб, діти, творчість, кар’єра, знання і мудрість, сім’я, а також те, що сприяє досягненню всього перерахованого.

У програмі заняття:

1. Ми виявимо Ваші сильні і слабкі місця в різних сферах.

2. Зробимо корекцію для слабких зон і направимо енергію для їх балансу.

3. Чи навчимося правильно формулювати бажання.

Ми будемо створювати свою карту особливим способом, із застосуванням грошової енергії, а також найсильнішою енергією стихій і енергією молодика.

Ви навчитеся:

Як правильно формулювати бажання, попрацюємо з заборонами хотіти більше.

Як правильно активувати свої бажання і як працювати з колажем і місячної енергією в подальшому.

Що вам потрібно зробити до відвідування заняття:

Визначтеся зі своїми бажаннями. Витратьте трохи часу на те, щоб ретельно обдумати повідомлення, яке ви хочете передати Всесвіту через свою Карту. Які справжні бажання ви хочете відобразити на своїй особистій карті бажань?

Подумайте про:

• свої цінності;

• кар’єрних цілях;

• особистого життя;

• здоров’я;

• хобі, коханих справах.

Загалом, подумайте про те, що ви хочете отримати в своє життя або в чому хочете ще більше вирости. Запишіть свої відповіді на папері. Чи не стримуйте себе в ваших бажаннях – Ви гідні всього самого кращого і все обов’язково збудеться!

Карта, яку ми з вами зробимо це – потужна енергетична практика на здійснення будь-якого звітного бажання або цілі, навіть, якщо нам здається нездійсненною. У нас це робиться на підставі потужної енергетичної роботі групи і Майстра, тому результат 100%.

Перевірено на практиці більше 8 років!

Карта бажань – інструмент проекції майбутнього, і він не підходить для виправлення минулого, яке не дозволяє вам рухатися вперед, саме тому важливо до початку роботи з картою попрацювати над помилками і блоками.

Наше заняття складається з 2-х зустрічей. На першій зустрічі ми розберемо Ваші бажання і почнемо наносити їх на Карту за допомогою сітки по Фен-Шуй. Далі буде перерва, для самостійної роботи і на другій зустрічі закінчимо роботу, над Карткою, де вже зможемо побачити результат виконаної роботи.

Хочете, щоб всі бажання неодмінно здійснилися? Тоді візуалізують свої потаємні мрії на Карті бажань, і вони обов’язково стануть реальністю, а ми розповімо, як це зробити, допоможемо правильно сформулювати ваші бажання і направити потік енергії для їх реалізації. Якщо у Вас ще немає карти бажань, тоді її варто зробити з нами в єдиному потоці!

В результаті ви створите Карту своїми ручками, яка буде зроблена за всіма правилами і буде відображати ваші справжні цілі.

Бажання з картинок почнуть матеріалізуватися в реальність!

Якщо у Вас ще немає карти бажань, тоді її варто зробити з нами в єдиному потоці!

Записуйтеся прямо зараз що б потрапити на це заняття воно проходить тільки 2 рази в рік !!!

Кількість учасників обмежено до 6 осіб для комфортної роботи з кожним.

викладач


Людмила Аржанникова

Людмила Аржаннікова

Людмила Аржаннікова – наставник у сфері духовного розвитку.

Засновник і керівник проекту Всеукраїнська езотерична асоціація “Мілар”.

Успішний підприємець, власник бізнесу.

Езотерик, практикуючий Таролог.

Партнер проекту New Communication Бізнес Зустрічі Підприємців.

Автор статей і коментарів в ділових виданнях України.

Співавтор книги “Так, я Бренд”! (або як досягти успіху в кризу.)

Володіючи власним бізнесом більше 25 років, я завжди керувалася внутрішнім почуттям, яке мені допомагало вибирати найбільш прибуткові напрямки в бізнесі, добропорядних співробітників і приймати правильні рішення.

Спираючись на внутрішні відчуття, я втілила свою заповітну мрію на мільйон, знайшла міцну сім’ю і займаюся улюбленою справою! Щоб прийняти себе і довіритися внутрішньому голосу інтуїції, мені довелося старанно попрацювати …

Я старанно вчилася керувати собою, довіряти своєму внутрішньому голосу і відчувати себе.

Я відкрила дивовижні духовні скарби: знання, які розкривають справжню природу душі і світу, таємницю внутрішньої сили, енергії і думки, інтуїції і цілющих здібностей.

За своєю суттю, я дуже відкрита людина, легко йду на контакт, і в своїх численних подорожах по країнах Азії, Сходу, а також в рідній Україні, я знайомилася з дивовижними людьми – духовними вчителями і майстрами найрізноманітніших езотеричних напрямків від скандинавських Рун до Каббали , від слов’янських сакральних практик до японських цілющих Рейкі.

Знайшовши кращих майстрів, я вирішила об’єднати їх, щоб поділиться духовними знаннями про довіру до себе і внутрішню силу з оточуючими. Так з’явилася Всеукраїнська Езотерична Асоціація «Мілар»!

Чим я можу бути корисна Вам?

  • Якщо ви відчуваєте потребу відкрити і прийняти в собі надздібності – я допоможу Вам підібрати найкорисніші та робочі напрямки розвитку і традиції.
  • Якщо ви потрапили в складну ситуацію, і сумніваєтеся в правильному вирішенні – я продіагностую Вашу ситуацію на картах Таро і ми знайдемо найкраще рішення.
  • Якщо ви цікавитеся езотеричними і духовними науками – я познайомлю Вас зі справжніми майстрами, які люблять свою справу, і ви зможете отримати інформацію з першоджерела.

Я завжди знайду для Вас час і правильне рішення, буду рада нашій зустрічі!

Інші події за цією темою