Етапи взаємодії з каменем


Часто люди, які люблять камені і тільки почали їх вивчати і взаємодіяти, запитують:

“А як правильно з ними взаємодіяти?”,

“А як це відбувається?”,

“З чого почати?”.

Хочеться сказати, що у всіх по-різному.

Як немає однакових каменів, так немає і однакових людей.

У кожного каменю, як і у людини, своя індивідуальна енергетика, своя доля, свої таланти, здібності.

Протягом багатьох років вивчення каменів, можна виділити кілька підходів взаємодії з ними:

  1. Це науковий підхід, коли людиною рухає дослідницький інтерес, жага знань і бажання подивитися – А що там ховається і є всередині, який його хімічний склад?
  2. Колекційний підхід – це тяга людини до естетики, до ексклюзивності, цінності і на підсвідомому рівні – жага накопичення.
  3. Магічний підхід – камені і кристали розглядаються, як інструменти захисту, корекції здоров’я і досягнення мети, в деяких випадках – це підсвідоме бажання відчути себе чарівником.
  4. Рівень Майстри – камені і кристали відчуваються, як інша, дуже давня, мудра форма життя і взаємодія з ними відбувається як з другом і партнером, визнаючи свободу кристала (каменю) і сприймаючи його живою істотою. І з цієї давньої формою життя Майстер домовляється, а не використовує її або змушує, що-небудь робити.

Камені не зроблять за нас нашу роботу. Вони можуть посилити нас енергетично, резонуючи з нами, допомогти усвідомити, на чому ми застрягли, отримати інформацію, розкрити потенціал людини і багато чого іншого, і тільки в тому випадку, якщо людина бажає і робить все для цього.

Кожен з цих підходів може бути правильним для Вас на певному етапі взаємодії з камінням.

Особисто я пройшла через все і вибрала для себе кращу форму взаємодії – спілкування і співтворчість. Беручи кристал до рук, я відчуваю і знаю, куди потрібно його прикласти або в яку ділянку тіла направити його енергію для зцілення причини нездоров’я. В цей час я з’єднуюся з кристалом, і ми стаємо одним цілим. У цьому процесі співтворчості відбувається обмін інформацією і мої осяяння, зцілення себе, інших і зміна, як мене самої, так і простору навколо мене. І я з радістю дарую любов кристалів і каменів, і вони відповідають мені взаємністю.

Бажаю всім знайти для себе оптимальну форму взаємодії з камінням і кристалами відчути їх тонку вібрацію любові.