Енергія Рейкі, що це?


Для початку давайте розберемося, що ж таке Рейкі?

Іноді я стикаюся з питанням: «Енергія Рейкі, що це?». Насправді словами досить складно описати той унікальний стан, який пробуджує в кожному з нас енергія Рейкі. Це настільки ж складно, як і знайти відповідні вирази, щоб описати почуття, які виникають у нас, коли ми беремо за руку наших дітей, дивимося в очі нашим улюбленим і рідним людям. Якими б красномовними словами ми не описували ці відчуття, завжди найголовніше і важливе залишиться за гранню невимовного. 

Рейкі – це таїнство набуття особистого глибинного знання про Бога, про себе, про життя, про кохання.

Нескінченність і різноманітність особистих відкриттів в системі Рейкі має багато спільного з відкриттями інших людей, але при цьому для кожної людини енергія Рейкі розкриває свій унікальний, неповторний секрет. Кожен отримує щось особливе, своє. 

Познайомившись і впустивши в своє життя енергію Рейкі, вона повністю змінює тебе. Вона видозмінює твій практицизм або егоїзм, хворобливість або розгубленість, стає твоїм способом життя, моральним статутом і кодексом честі. Щодня ти отримуєш новий унікальний досвід і відкриваєш для себе щось нове в знанні того, що таке Рейкі.

Кожен з нас, в певному сенсі, – це прояв божественної сили, метою якої є збереження космічної гармонії і досягнення рівноваги і балансу. Справжній сенс життя ми знаходимо в набутті стану цілісності, любові всередині себе і відчутті єднання зі світом і оточуючими нас людьми. 

Ієрогліфи «Рей» і «Кі»

В японській мові Рейкі – це два ієрогліфа. «Рей» – це святий дух, душа природи, дар, натхнення, таємниця, божественне джерело, молитва. 

Таким чином, символ «Рей» – це те, що відноситься до духовного світу. 

Ієрогліф «Кі» означає: енергію, почуття, індивідуальність, силу характеру, талант, природне явище. 

У перекладі Рейкі – це Божественна або Універсальна Життєва Енергія.

Для кожної людини символи Рейкі відкривають безмежні світи, властивості і стани. 

Рейкі і життя – це єдине. Ми вдихаємо її, створюємо мислеформи і мислеобрази, відчуваємо різні емоції. Безперервний потік енергії – це все те, що є навколо нас і в нас самих.

Безмежна сила любові, виявленої і внутрішньої, рушійний імпульс до прояву усвідомленості свого людської істоти і особистого призначення: все це є світлом Рейкі. 

Особливості методу Рейкі

В основі практики Рейкі лежать базові знання даоських енергетичних практик та інших методів природного цілительства.

Відрізняється Рейкі від інших навчань тим, що доступ до джерела – енергії життя кожна людина отримує через ініціацію. Майстер Рейкі, використовуючи певну методику, «вводить» учня в канал універсальної життєвої енергії.

Щоб отримувати і передавати цілющу енергію Рейкі іншим людям, не потрібні багаторічні практики для досягнення і відпрацювання певних навичок. Але при цьому не варто нехтувати заняттями, адже тільки за допомогою регулярної практики майстер зможе стати провідником енергії життя – Рейкі. 

Принципи Рейкі таять у собі прості універсальні істини, на яких тримається весь наш духовно-матеріальний світ. Дотримуючись цих принципів, ми можемо створити для себе простір безмежної любові і успішності. У цих простих правилах зібрана енергія величезної сили, але кожній людині доводиться самостійно розкривати таємні механізми їх реалізації. 

Рейкі будується на таких принципах:

• Саме сьогодні не турбуйся.

• Саме сьогодні я не злюся і очікую всього найкращого.

• Я вдячний своїм батькам і вчителям.

• Я чесно працюю, роблячи скільки можу.

• Я сердечно ставлюся до всього живого у Всесвіті.

Сеанс Рейкі – ідеальний вихід для тих, хто хоче жити радісно, бути наповненим божественною енергією, повагою, бути чесним і люблячим. Далеко не у кожного в житті виконуються ці умови. Якщо ваша підсвідомість говорить вам, що пора стати таким, тоді запрошуємо вас на тренінг «Коло Рейкі». Коло Рейкі – це допомога, підтримка і просто коло однодумців. Це можливість наповнитися потужної життєвою силою, поліпшити своє здоров’я і гармонізувати необхідні зони життя.