Для чого потрібно знати Руни


Руни – це древні магічні сакральні знаки, які дійшли до нас від наших предків і зберегли свою первісність. 

Дуже часто задають питання:

“Як можна використовувати руни в повсякденному житті?”.

Є кілька аспектів використання рун:

Передбачальний інструмент

Руни можуть відповідати на будь-яке поставлене питання, пояснюючи причину, також, вони дуже мудрі порадники. Прислухавшись до поради рун, Ви завжди зробите правильний вибір.

Рунічні формули

Одну або кілька рун з’єднують в формулу, і за допомогою обмови активізують їх дію в бажаному напрямку. Рунічні формули допомагають домогтися бажаного, єдина умова-на благо. Якщо Ви захотіли за допомогою рун принести зло, будьте готові до того, що бажане може обернутися проти Вас.

Амулети і талісмани

Якщо Ви нанесете рунічний знак на амулет або талісман, Ви зможете підсилити його дію в кілька разів, обумовлюючи його на певну дію.

Цілительство

З скандинавських пісень і саг можна дізнатися, що за допомогою рун зцілювали. Дійсно, можна застосовувати рунічні формули для зцілення, профілактики захворювань, а також, надавати сили хворому для відновлення здоров’я.

Медитація

Медитуючи на певну руну, можна змінити в собі ті чи інші якості, позбутися від минулих образ, змінити себе, піднявшись на вищий духовний рівень. Той, хто ступив на шлях осягнення рун, розвиває в собі багато позитивних якостей, стає спокійніше, мудріше.

Візуалізація

Візуалізуючи руни, можна дуже швидко створювати певні події, залучати обставини, потрібних людей, захищатися від негативу. Наприклад, уявіть навколо себе ліс з Альгиз, відчуйте себе захищеним від будь-яких життєвих негараздів.    

Свічки

Руни дуже добре контактують зі свічками. Рунічні формули активно працюють, якщо наносити їх на свічку. Додатково можна підібрати колір свічки, форму, трави, масла, які відповідають Вашому наміру.

Вузликова магія

Вузли – один з найпростіших способів зробити амулет або талісман. Саме Норни плетуть з ниток полотно долі – Вірд. Промовляючи або проспівуючи певний рунічний знак при роботі з вузлами, наузами, мандалами, посилюється їх спрямованість, руни допомагають зосередитися при роботі з намірами.

Біоенергетика

Рунічна енергетика допомагає людині очиститися і наповнитися. Використання енергій рун у вигляді візуалізації, допомагає вирішити багато завдань як матеріальних, так і духовних. Можна зцілювати себе і інших, використовуючи енергетику певної руни.

Спілкування з богами

Спілкуватися з богами Північного пантеону можна безпосередньо звертаючись до них, а також за допомогою рун. Найчастіше звернення направлено до Одіну, але іноді до певного представнику, будь то Фрея, Локі, Бальдр, Тор та ін. Головне, звертатися до них з повагою і пошаною, пам’ятаючи про те, що їм кілька тисяч років, згідно земним часом. Якщо Ви вирішили присвятити себе вивченню рун, пам’ятайте, що це не легкий шлях, але можливості, які Вам відкриються, будуть необмеженими. Чим більше Ви будете працювати з рунами, тим більше вони будуть Вам відкриватися.