Чому Таро обирають інтелектуали?


Сучасне Таро – це не просто набір асоціативних картинок, за допомогою яких можна метафорично осмислювати минуле, сьогодення і прогнозувати майбутнє. В першу чергу, це впорядкована система духовних і філософських знань, яка структурує мислення людини, роблячи його успішним, мудрим і далекоглядним.

 Тільки мудра людина, по досягненню певного ментального віку, здатна інтуїтивно розпізнати цінність і пишність карт Таро.

Як зрозуміти, коли настане цей вік?

Якщо вам відгукується Таро – значить вже цей час настав. Якщо Вас захоплює думка вивчити Таро – значить Ви ментально і духовно дозріли вже до взяття відповідальності за своє щастя на себе. Можливо ви напрацювали багаж мудрості з минулих втілень, або ж постаралися в цьому житті розширити межі своєї особистості, в будь-якому випадку, інтерес до Таро – це ознака вчинених глибоких внутрішніх проробок. Ви ніколи не помітите в навколишньому світі того, чого немає в Вас самих.

Духовний розвиток – це завжди набуття балансу духу. Люди схильні по своїй дуальній природі, йти в крайності розуму або відчування. То ми втрачаємо «серце», сприймаючи світ і себе як машину, то розчиняємося емоційно в людях і обставинах, втрачаючи свої кордони і цілі. Практика Таро ж, вчить тримати баланс розуму і серця, логіки і любові. Крок в крок, розум вирішує, а серце відгукується і дає енергію любові. Це і є найбільше задоволення жити.

Баланс духовної і ментальної частини, яка проявлена у дослідників Таро, є ознакою високого інтелекту і духовної зрілості, що змушує бачити світ як якийсь простір варіантів, де все можливо. А якщо все можливо, значить ви можете бути всім або ніким – це наслідок вибору, що здійснюється сьогодні.

 Таро створено розумними людьми для розумних людей, тому воно тісно пов’язане з магічним мистецтвом жити в злагоді зі світом, бачити навколишні можливості і максимально ефективно використовувати мить «тут» і «зараз». Ви чітко бачите, яка дія принесе які плоди. Якщо результат Вас влаштовує – ви продовжуєте робити те, що робили. У зворотному прикладі, ви будете міняти свої дії, щоб уникнути негативних наслідків. У цьому полягає мудрість управління життям, яку застосовують таро-практики. Це і є життя в злагоді зі світом.

Ставлячи правильні питання – ви отримаєте вірні відповіді. З цієї причини, важливо вчитися розглядати подію або людину з різних сторін. Люди схильні все спрощувати і узагальнювати. Здається, іноді дуже просто запитати у карт: «людина хороша чи погана?». Але Ви напевно вже, з причини своєї свідомості розумієте намічається глухий кут у відповіді. Хороша для кого? Батьків? Дружини? Друзів? Держави? Себе? А що таке добре і погано? Все відносно. Намічається висновок, практика в Таро вчить дивитися на світ поза дуалізму «правильно» або «неправильно», важливо тільки, що відбувається, і що з цим робити!

 Коли бачиш справжні причини подій: самотності і сімейного щастя, кредитних злиднів і матеріального процвітання, хвороб і міцного здоров’я … перестаєш жити в ілюзії, що «всі винні в моїх невдачах!» і «мені всі повинні!». Тоді прокидається справжня сила до творення власного життя. Силу творити дає ясність бажаного результату і віра в себе через прийняття гіркого досвіду минулого. Карти Таро допомагають в цьому, зводячи два часу – гірке минуле й оптимістичне сьогодення, в горизонт народження райдужних подій – майбутнє. Всі ваші успіхи і невдачі назавжди залишаться у вашому досвіді, що стане підґрунтям для чогось прекрасного або потворного… Вирішувати тільки Вам, і це ви вже робите прямо зараз.

  У філософії Таро, час – це цілісна річка, де минуле є причиною справжнього, а майбутнє виростає з зараз, але біля річки багато рукавів і русел, тому вибирайте найкрасивіші і рибні місця, адже ви цього варті! Нехай Таро стане вашим чарівним інструментом для прогнозування, відчування і прояснення всіх життєвих течій.