Аура-Сома


Аура-Сома

Аура-Сома – заснована на самостійному виборі духовна система, яка не втручається.

Вона говорить про зростання свідомості, про привнесення балансу, спокою і розуміння на всі рівні тіла, розуму і почуттів, це засіб, що допомагає рухатися до позитивного буття і особистісного росту.

У суєті повсякденного життя мало хто з нас замислюється про те, які ми насправді. Ми звикли бачити своє тіло і асоціюємо себе з ним. Але вже давно вчені довели, що всі ми є істотами з світла (кольору) – енергії, яка вібрує на всіх рівнях, кожен з яких відображає той чи інший колір веселки. Ми цілісні і гармонійні. Однак під впливом подразників ця гармонія може бути порушена і тоді якихось кольорів може не вистачати. Це тут же позначається на нашому фізичному стані, ментальному і духовному рівнях і, як наслідок, на всьому нашому житті.

Аура-Сома – це тонка форма терапії за допомогою вібрацій світла і кольору, заснована на довірі свого внутрішнього голосу і вміння відчувати себе і навколишній світ.

Вона з’явилася близько 20 років тому, завдяки англійській цілительці і ясновидиці Вікі Уолл, яка зуміла зрозуміти Вищий розум, який говорив з нею мовою кольору. З народження вона володіла екстрасенсорними здібностями, які їй допоміг розвинути потім її батько. Згодом вона вчилася у аптекаря, використовувала знання про рослини, які їй передав батько, на практиці. У 66 років Вікі осліпла і в стані медитації вона отримала перші формули субстанції аура-соми. Це слово можна перевести, як “вібрація життєвоїенергії”:”аура” – світло і колір, мерехтіння; “Сома” – тіло. І на сьогоднішній день її двоколірні скляні пляшечки знайшли популярність і популярність у всьому світі.

Сама ідея аура-соми полягає в тому, що єдиною нашою хворобою є незнання нашого місця в житті і сенсу свого існування. Це викликає у людей опір життю, що призводить до стресів і захворювань. Аура-Сома допомагає пробудити в собі внутрішній світ, усвідомити причину своєї хвороби. В результаті її дії прибираються внутрішні блоки, відновлюється енергетичний баланс, стимулюються глибокі рівні свідомості. Цьому сприяє цілюща сила кольору рослин, масла і енергія дорогоцінних каменів мінералів, ув’язнені в кожній з таких пляшок.

Людина сама вибирає потрібну йому пляшечку відповідно до того кольором, якого йому не вистачає. Його вибір відображає його насущні проблеми, показує той шлях, яким людина повинна йти, щоб знайти бажане, щоб стати цілісним і гармонійним.

Сама Вікі Уолл не відразу зрозуміла силу свого відкриття. Спочатку вона думала, що це косметичні масла. І лише після того, як до неї стали надходити відгуки людей, вона зрозуміла, що Аура-Сома – потужний інструмент, що дозволяє виліковувати людину в першу чергу на тонкому плані. Її пацієнти стали відчувати сильний потік енергії в тілі, в результаті дії якого відбулося зцілення серцевосудинних захворювань, мігрені, хронічних болів в спині, депресій та інших хвороб.

Аура-Сома – “вібраційні ліки”, до яких відносяться також звуки, аромати, екстракти трав, камені, кристали і колір. Вона об’єднує їх в одну цілісну систему, зцілюючи душу і тіло. Це повністю натуральний препарат, який підходить людям різного віку, вірувань, переконань. Всі компоненти мають високу якість і сильні цілющі властивості. Рослинні екстракти субстанцій складаються з рідкої частини рослин. Колір створюється маслами рослин. Цілюща енергія дорогоцінних каменів і кристалів, які збираються по всьому світу, вібраційним способом переносяться в рідину. Можливість такого перенесення доведена Кірліановською фотографією.

Вся продукція аура-соми відповідає вібраціям людини і в м’якій формі впливають, стимулюючи всі рівні людини: фізичний, духовний, ментальний, емоційний. Наносячи обрану продукцію відповідно до інструкції на певні ділянки тіла, людина може відчути ці зміни.

Продукцію аура-соми вибирають самостійно, пройшовши тестування, або під час консультації у фахівця, який пояснить колірне значення різних комбінацій в кожній з обраних пляшечок.

На сьогоднішній день робота з пошуку нових колірних комбінацій триває. Після смерті Віки дослідження продовжив її помічник Майк Бут, який здійснює нові відкриття, що стосуються езотеричного і терапевтичного ефекту, який надає Аура-Сома на людину.